SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik czy da sie przytyc z 30 kg, czy juz zawsze taki chudy bede?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1008
Pytam przyszlosciowo, bo mam 17 lat i jeszcze rosne, wiec sie nie zajmuje silownia. Czy jeśli miałbym dobrą diete na mase i odpowiednio dobrane cwiczenia oraz suplementy to przytylbym w ciagu kilku lat z 30 kg? obecnie przy wzroscie 168 waze 57 kg. Czy juz na zawsze bede takim chuderlakiem czy da sie to zmienic, albo chociaz do 70-80 przytyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie, nie da się. Bedziesz chudy, a potem znikniesz, albo zje Cię większy kolega
Jasne, ze sie da. Poza tym, nie ma przeciwwskazan, bys mogl trenowac silowo, byle z glowa.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3106
Skerx rozwaliłeś mnie textem że "zję Cię większy kolega" co do odpowiedzi na pytanie sam byłem chuderlakiem i spokojnie z odpowiednią dietą jak i wiekiem przytyje Ci się:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Przy Twoim wieku i wadze nie musisz nawet stosować na razie suplementów. Po prostu zacznij regularnie spożywać posiłki i ćwiczyć. Posiłki oczywiście bogate w tłuszcze, węgle i białko. Oblicz sobie dzienne zapotrzebowanie kalorycznie i zacznij wsuwać. Jesteś w wieku dojrzewania, hormony pracują, wiec bądź optymistą jeśli chodzi o przybranie na wadze.

Everyday Normal Guy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase pod SW do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium