SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna przed boksem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgage to po efce miales pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
kup sobie kofe w tabsach Prolab lub 4everfit wijdzie lepiej.

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
gregor - dobrze wiedziec

danielos40 - jak pytalem w aptece to najpierw mi babka dala takie musujace gowno jak jakis pluszzzzzz a pozniej dopiero te kropelki i powiedziala ze nic innego nie maja, a to dosc spora apteka byla :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
bo tego w aptece raczej nie kupisz ... lookaj w sklepach z suplami

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
aaaaa :] no ok, to ja sobie poszukam, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary uwazaj jak bedziesz to lykal przed treningiem bokserskim czy jakim kolwiek ktory jest bardzo intensywny jakis czas temu mialem sparing 2x10 min na zasadach pride przd tym oczywiscie 1x Arsan + 4x Tusi + kofeina nie wiem ile dokaldnie ale chyab za duzo bo pare g jako mi sie nasypalo :] to wyszlo 110mg efki i kofeiny 3g po czyms takim po 2 walce oczywisci wygranej padlem ledwie zywy myslalem ze kipne blady jak sciana serce walilo jak dzwon i jakies przestoje mialo po 1h wszystko OK tylko troche zimo mi sie zrobilo i oblewalem sie zimnym potem strasznie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
dziwisz sie po takiej dawce to słoń by miał problemy z serduchem !!

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przesadzilem troche wtedy a i sparnig byl morderczy caly czas zbieralo mi sie na wymioty to pewnie przez tą kofeina po niej w ogole boli brzuch strasznie cholerka wie co to jest niby miala byc kofeina :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
z allegro ?

podejrzewam żę nie była to kofa albo chociaż jakaś słaba bo po 3g czystaej kofy to masakra

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
hahaha :D ale wygrales walke i to jest najwazniejsze :]]] i zyjesz ... wiec wszystko ok.

A swoja droga 100 efki i 3000 kofy to sporo :D ja sproboje 50/200 lub 50/300
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina + . . .

Następny temat

Prożba

WHEY premium