SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna - zebrane informacje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
troche odswieze ale cóz...mam pytanie odnosnie efki.
Chciałbym zaczc brac przez 2 tyg pozniej jakas przerwa(tydzien) i znowu 2 tyg. Miałem kiedys nadcisnienie i to całkiem spore ale po diecie redukcyjnej cisnienie wrociło do normy(130-140/70) jesli chodzi o serducho to mimo długoletniego nadcisnienia wszystko z nim w porzadku(robiłem EKG etc.
myslicie ze moze brać efke? Jak tak to od jakiej ilosci zaczać? i czy łaczyc z kawą + aspiryna?(charon zniecheca, qazar zachęca...)no i ost. pytanie...ile w polsce kosztuje efka?:)moze macie połapac?:)
thx za odp:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
po co ci ta efka??to jest pochodna amfetaminy i mi to wystarczy zeby sie za to nie brac....a ty po nadcisnieniu jak chcesz miec problemy zdrowotne to bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
raczej amfetamina jest pochodna efedryny...prosze o rady kogos majecego o tym pojecie...

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Ja bym nie brał .Tak na wszelki wypadek , niewiadomo jak z tym ciśnieniem bedzie.Chyba że naprawde bardzo chcesz schudnąć i nie boisz sie o serducho...

PS.
Dawki są różne ... Zależy czy bedziesz brał Tussi czy czystą effke...

Zmieniony przez - hincal w dniu 2007-04-30 17:33:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
jak juz to czysta...wydaje mi sie ze z cisnieniem jest juz ok. A co do serca tojestem pewien ze jest ok...no ale moze macie racje...jeszcze ro porzadnie przemysle. Nie chce brac duzo i czesto...jak nieturzy 6 tyg. chciałbym brac moze ze 2-3tyg..
pozdro.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
ktora wersja efedryny jest lepsza, bardziej skuteczna : preparty z efedryna z extraktu z Ma Huang czy syntetyczna HCL? wyczytalm gdzies ze bezpieczniejsza jets HCL a jak ze skutecznoscia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
nie ma skutczeniejszej
to to samo przeciez
syntetyczna ma mniej skutkow ubocznych
tych odczuwalnych doraznie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
bo mi np. ziolo jakies ( ktorym jest przeciesz ten caly Ma Huang) kojazy sie ze jest duzo slabsze od czegos syntetycznego... moze błędnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wlasnie ta ziolowa jest przez wiekszosc ludzi znacznie mocniej odczuwalna
ale to nie oznacza ze mocniej dziala

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dokladnie...

ele imo lepiej brac tylko i wylacznie efke... (czyli hcl)

ekstrakty ziolowe sa standardyzowane tylko na zawartosc alkaloidow efki, a co sie kryje w pozostalej czesci wyciagu to nie wiadomo..

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

++++WYMIANA POSTóW+++++++++

Następny temat

Odzywki

WHEY premium