SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna Vs Salbutamol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
Ktore was lepiej kopało ? Ja z przejsciu z EC na Salbutamol nieczuje go prawie wogole Jka to z tym jest?!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 262
WItam! Panowie pytanko, mam Sallyego pod dostatkiem tylko za cholere nie czaje tego dawkowania. rozumiem ze poczatkowo 16mg dziennie czyli 4x1tableta w odstepach 4godzinnych ale jak zwieksze to mam brac po dwie na raz? czy tez moze brac np.co dwie godziny?

PER ASPERA AD ASTRA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8899
witam

moje spostrzezenia co do tych dwoch srodkow na podstawie wlasnych doswiadczen :

salbutamol : zrzucanie tluszczu - dobre, efekt zamulenia umyslu, spowolniona koordynacja ruchowa, zwiekszona wydolnosc pluc i jakby troche zwiekszona sila dynamiczna

efedryna : czystej nie bralem, ale z produktu Thermal Pro, jedna kapsulka : 20mg efedryny + 200mg kofeiny, pierwsza puszke thermala wspominam bardzo milo - 20kg w 1,5 miesiaca ... co prawda dawki byly hardcorowe, bo dochodzilo do 5 kapsulek dziennie. teraz zaczalem nastepna redukcje na thermalu i musze przyznac, ze juz nie kopie tak jak dawniej.

opisujac go tak jak powyzej zrobilem to z sally : zrzucanie tluszczu - niesamowite, efekt pobudzenia umysłu, zwiekszona wydolnosc pluc i zwiekszona sila dynamiczna

Just the man and his will to survive

pozdrawiam, Leon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
"20kg w 1,5 miesiaca " Zrzuciłes 20 kg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
spoko jednak dołaczyłem efedryne do salbutmaolu Zmniejsyzęłm, dawki salbutmaolu po prostu bo jhakos niekopał w sensie pobudzajacym Ale co do tych płuc racja ! Pompa jakby tez lepsza ogolnie takie orzezwienie w płuckach Jade teraz 24 mg salbutmaolu i 90 mg efedyrny plus koffa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
100 mg efki ed to nie taki znów hardcore... ; )

żyje jak inni śnią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
dokładnie debe,ja dochodziłem do 150-200mg dziennie+mocna kawa i jakoś mnie nic nie pobudzało ,ale każdy ma inny orgaznim

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
pewno ze nie ale sosuje ja około miesiaca Po 3 tyg musiałem z3eiqwksyzc dawki do 200 mg ed lecz potem zmniejszałem i dzłała lepiej niz wyskoie dawki i teraz taka jest optymymalna Jedyne co to meczy mnie cisnienie mimo tabletek na to

A ja przecpoałem ogromne ilosci fety dropsow w zyciu i i tka na mnie działa pobudzajaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
ja po 1 tabsie thermala mam duzy puls i pobudzenie nie wiem czemu staram sie kontrolowac ww...

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
Efedrynka...tussi tylko taką brałem , mam też thermala , ale to na redukcję.
po tussi po 8-9 tab dopiero poczułem że coś działa.
po sally po 8mg już mi ręce latały ,i tętno 160/100

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
widac na kazdego działa co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
dokładnie...nie spróbujesz to się nie przekonasz

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w rozpisce

Następny temat

powrót króla ;)

WHEY premium