SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Łodzianin adminie na telefonie niedziala mi edycja.. literówki.. stoję tu od 7rano jako wozinoga ..zmarzłem w h** ledwo sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
mainheim co Ty bierzesz, nic nie rozumiem co piszesz...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Hehehe t4 i wenlafaksyne.. fajnie .. skracam niechce mi się rozwijać zdania .. Aleks pdf jakieś wrzuć jak masz ...

Nieoftopujac .. efedryna z bala bala dawała mi pełną kompatybilność i czułem wielozawodowość .. co do mieszania No to piszczę eksperci w realu jak to .. ja się jusz nic nieodzywam .. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94906 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Samo t4 to pod hgh się nadaje bo słabo u części się przekształca w t3 ,dlatego sporo osób bierze mixa
Clen/Sally zbliżone działanie tylko clen mocniej po serduchu daje
Najlepiej sobie przetestowac obie substancje ja bardzo dobrze toleruje clen i na aptecznym na 160 czułem się zawsze mega (pierwsze 3 dni były słabe bo w pracy nie mogłem się podpisać,-) )

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Haha spoko , właśnie w clena teraz celuje , z t4 i t3 z johimbina i efedryna .. do tego 2g karnityny i low carbo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Ile bezpieczna dawka Efedryny mozna dziennie zażyć? Tussipectu? Zażył brat mój 3 sztuki z 200mg kofeiny i też zbyt nie poczuł. to tak średnio wychodzi to bo w paczce jest 20tabs , a mam 3paki. Dodać do 3 tabs 400mg cofi? [Wcześniej miałem Iniekcje Polfy wzf , ładowałem 2ml czyli 50mg Efki z 200mg kofeiny i nie czułem :D


Zmieniony przez - JakubTDW w dniu 2023-04-08 12:46:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Szota nie poczułeś.. hm dawki efedryna rekreacyjnie są niższe .. jak zmieszasz to z salbutamolem to po krążeniu poczujesz..

No to dziwne 50mg powinno już dawać znać..

Ale zdarzało mi się i 200mg bala bala i juz śmigałem na wyższych obrotach

Efka jest taka słaba właśnie.. to i tak bardziej chodzi o wzmożenie danym środkiem aktywności receptora nie trzeba odpalać na dawki które już oddziałowywója psychicznie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 490 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8769
JakubTDW
Ile bezpieczna dawka Efedryny mozna dziennie zażyć? Tussipectu? Zażył brat mój 3 sztuki z 200mg kofeiny i też zbyt nie poczuł. to tak średnio wychodzi to bo w paczce jest 20tabs , a mam 3paki. Dodać do 3 tabs 400mg cofi? [Wcześniej miałem Iniekcje Polfy wzf , ładowałem 2ml czyli 50mg Efki z 200mg kofeiny i nie czułem :D



Zmieniony przez - JakubTDW w dniu 2023-04-08 12:46:07

15mg za mało, a 45mg od 30 nie poczujesz. Więc dlatego tu większość włącznie ze mną, przed cardio/siłowym typu siady bierze 2 tab tussi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
modlic
JakubTDW
Ile bezpieczna dawka Efedryny mozna dziennie zażyć? Tussipectu? Zażył brat mój 3 sztuki z 200mg kofeiny i też zbyt nie poczuł. to tak średnio wychodzi to bo w paczce jest 20tabs , a mam 3paki. Dodać do 3 tabs 400mg cofi? [Wcześniej miałem Iniekcje Polfy wzf , ładowałem 2ml czyli 50mg Efki z 200mg kofeiny i nie czułem :D




Zmieniony przez - JakubTDW w dniu 2023-04-08 12:46:07

15mg za mało, a 45mg od 30 nie poczujesz. Więc dlatego tu większość włącznie ze mną, przed cardio/siłowym typu siady bierze 2 tab tussi.
Ok, wziąłem 3 tabs + 200mg coffeiny , coś tam lekko czuć cisnienie 140/82 , podwyższyło bo ja nigdy takiego nie mialem mam zawsze 100-110 na 60-70.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
No to wyraźnie ciśnienie i znak że to już dawka max , po efce niema jakichś rewelacji jest siła i wytrzymałość, można więcej i dłużej.

Dla tego pisałem 4mg i 15mg na sam początek bo nic o gościu niewiem ..

Swoją drogą brakuje w ankiecie fundamentalnego pytania czy ktoś pali czy nie..

Nikotynisci trochę inaczej reagują na ogólnie powiem różne środki..

Jest spora różnica jak się pali lub nie i coś bieże ekstra.. powinno się tu więcej o tym pisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estradiol pct

Następny temat

Flakon NPP 'otwarty' 5 miesięcy temu

WHEY premium