SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Witajcie , nie daję ankiety bo chce się dowiedzieć czy Efedryna skutecznie hamuje apetyt bo chciałbym zrobić kilka tyg na niskich Kcal typu 1600-1800. Mam podkład z testa jako Antykatabolik 500mg/week oraz jestem na T3 [ft3 lekko ponad górną normę]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Wrzuc sobie do tego cynk i magnez bo to przemiany enzymatyczne. I żeby skurcze nie łapały polecam aspargin i zincas forte na podkręcenie enzymów.

L karnityna przed treningiem by się przydała, to ona przenosi fatt do mitochondrium.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Sida cordifolia na eBayu była 40% , miałem pół jechałem non stop efka t4..spadło 30..byłem sucharek.. bez slajdów..odstawiłem wszystko spoko jak lekką kawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Lekka kawa O głodzie można zapomnieć fajny środek laitowy i myślenie takie ciekawsze wszystkiego..

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Efedryna-t1222730.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364335 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668812
Slabo meridia sprawdzi się zdecydowanie lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Słyszałem o Sibu,ale jednak mocno ryje organizm i serducho. Mam 3 paczki Tussipect drażetki, to nic nie powstrzyma głodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364335 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668812
Sprawdzisz jak na ciebie działa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Ok,mam zamiar typowo na spalanie wrzucać rano 20mg i po 6h kolejne 20mg, każde z kofeiną , na poczatku przez kilka dni. Jest póżniej sens podwyższać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
To zalezy jak sie bedziesz czul
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1081
Ok, aktualnie lecę sally 24mg , odstawić i zacząć Efke? I czy efedrynu czuć od razu czy wkręca się jakoś po 1-2 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Efke od razu poczujesz
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364335 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668812
Jw efka działa doraźnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estradiol pct

Następny temat

Flakon NPP 'otwarty' 5 miesięcy temu

WHEY premium