SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2004 : PORTUGALIA - ANGLIA 1/4 FINAŁU :-)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
francuzów to ja nienawidze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
hehe to juz wogóle

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehhe no i angole do domu ))))))))))))))))
christiano ronaldo debeściak - zajechał w gębe cambelowi bodajże i cieszył bułe z tego RONALDO DZIE BEST!!!

pikny mecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps: wy korwa mecz oglądaliście czy tu siedzieliscie przed komputerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
ja tez sie ciesze ze wygrala portugalia hehe, a beckham sie nadaje chyba tylko do reklam pepsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bekham do domu ruchac victorie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ja ******le taki szczesliwy wczoraj bylem po przegranej Anglii ze sie troche na***alem Super po prostu wyspiarze *******laja z ME, pedałek Beckham znowu z***al karnego i bardzo dobrze niech mu psycha siadzie i wogole, mecz to byl po prostu wypas na maxa !!!Brawo Portugalia, Anglicy won, teraz jeszcze zeby tylko Holenderskie narkusy odpadły Szwecja ich pojedzie bez problemu

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120901
Bekam %) jest naprawde bozyszczem nastolatek ... ale w pilke to on grac nie potrafi ... ze przestrzelil karnego to zapewne wina murawy

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2004-06-25 09:08:45

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
No Angole juz sie cos skarza na murawe, a Bekam to przereklamowany produkt, chyba juz niedlugo skonczy sie jego popularnosc, ****a niech sie pouczy strzelac karne a nie robi nowe tatuaze, fryzury, maluje paznokcie, goli*****a itp..

P.S. Co to znaczy bej

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3273


******lic portugalczykow, tak*****owo grac i przejsc dalej to ****a katastrofa..tylko rui costa i postoga grali za***iscie...portugalia nie zasluguje na awans ze swoich dotychcas rozegranych meczow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HOLANDIA W ĆWIERĆFINALE

Następny temat

3 najlepszych piłkarzy na świecie

WHEY premium