SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyny chcace trenowac BJJ i Submission w Warszawie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 631
masz racje wszystko zalezy od trenera bo to on powinien przydzielac sparing partnerow dziewczyna, czesto bywa tak ze nie tyle co maja opory przed kulaniem sie ze spoconym facetem ale rowniez brak sportowej zlosci i niewiedza co maja ze soba robic, to dotyczy sparingow damsko-damskich jak i mieszanych

Gracie Barra Toruń -“Organized like a team, fight like a family”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3447
A ja ci powiem że jest właśnie odwrotnie :) Często kiedy oglądam walki dziewczyn są duużo bardziej agresywne niż faceci Może i to tylko moje spstrzeżenia ale w walkach dziewczyn jest mniej chodzenia, "straszenia" i zwodów przez cały czas atakują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 631
no ja mowie jak jest w moim klubie i to moje spostrzezenia, sa rozne kobiety przeciez ;)

Gracie Barra Toruń -“Organized like a team, fight like a family”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Swoją drogą, ciekawe, czy oferta dotyczy tylko zajęć w sali zapasów Gwardii, czy tak że Legii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1760
Boze czemu u nas w klubie nikt niewyszedł z taka inicjatywą i niema zadnej pani. bardzo bym chciał mieć partnera kobitke na treningach tylko moze niegoniecznie z mojej kategorii wagowej hehe i najlepiej z taka mocna gardą niedoobejścia

Aut inveniam viam, aut faciam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK BOKSOWAC - FILMY !!!

Następny temat

Kalendarz imprez MuayThai

WHEY premium