SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziarka- Henna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Siemka mam pytanko orientujecie sie w cenach tatoo henną?? chodzi mi o tribal tak prawie na cala reke i kawalek klatki i jak dlugo sie one trzymaja itp itd dzieki z gory;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ja sobie robilem malutkiego tribala, jakies 7 cm na 2 cm i chyba 10 czy 15 zlotych zaplacilem nad morzem. utrzymuje sie okolo 2 tygodnie, ale tydzien wyglada fajnie, potem zaczyna powoli odpadac i sie strupki robia i brzydko wyglada. ogolnie uwazaj tez przy myciu aby nie lac wody w to miejsce za bardzo i go nie mydlic. ogolnie jak Ci nie szkoda kasy to rob takiego wielkiego jak mowisz, ale to strata kasy. Henna to zabawka zeby sobie cos malego, a nie cala klate dziarac

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
zeby nie zmyc henny to trzeba sie smarowac strasznie tlustym kremem, a jak ty chcesz sobie zrobic z henny cala lape i pol klaty na wakacje to za tydzien bedzie z ciebie polewka i wstyd wyjsc na plaze...zastanow sie czy warto marnowac hajs na takie gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
ok dzieki za odpowiedzi myslalem ze to sie utrzymuje dluzej np miesiac czy cus tak to lipa sa dwa powody dla ktorych chce to zrobic jeden chce zrobic pozniej normalna taka dziare i moglbym sprawdzic jakby to namnie wygladalo a drugi to juz niewazne:P hehe w kazdym razie szkoda ze sie trzyma tak krociotko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie mierzy...

Następny temat

Prośba zw. z Insomnia

WHEY premium