SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dysproporcje - ciężary , gimnastyka sportowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Up. Ja się chetnie porównam... Widać ze jestes totalnie zielony i nic nie wiesz nie wytrzymałbys jednego treningu z kimś ogarnietym na tym forum. Po drugie od kiedy to rzeźba jest wyznacznikiem posiadania pojęcia o sporcie ? Możesz mieć 190cm wzrostu ważyc 50kg i mieć wtedy logicznie zaj**ista rzeźbe i co? Dmuchnie wiatr i cie zwieje :).
Nie masz co się spinać bo to jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
ArcziAJ
krawat
Swoja drogą trening strasznie lichy. Gdzie jakieś wiosła?

0 POJĘCIA? NIE WYDAJE MI SIĘ, CHODŹ SIĘ USTAW GDZIEŚ TO PORÓWNAMY JAK TAM TWOJA RZEŹBA ;)).


Hmm przecież ja nawet do Ciebie nie pisałem wariacie:)
No i czy ktoś tu cokolwiek pisał o rzeźbie?
Wyluzuj portki pozdro.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej chłopaki, w treningu pull dobra kolejność?

Martwy ciąg
Podciąganie nachwyt z obciążeniem
Wiosłowanie sztangą
Podciąganie podchwyt z obciążeniem



Zmieniony przez - pawel852 w dniu 2016-06-07 17:03:53

Zmieniony przez - pawel852 w dniu 2016-06-07 17:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Nie jestem pewny czy pull to martwy ;p a tak to spoko kolejnosc aczkowliek ja zawsze zaczynam trening pleców od podciagania ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No przeciez martwy to pull :]

A jak zrobie pull push 4 dni

Pon/ czw push
Przysiady
Wspiecia
Hspu
Dipy
Pompki na kolkach gimnastycznych

Wtk/ ptk pull
Martwy
Podciaganie nachw
Wioslo
Podciaganie podch

Tak to zrobic?
Dam rade jeden dzien przysiad a drugi martwy ?
Nie bedzie za duzo dla kregoslupa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z martwym to tak różnie bywa, mozna się sprzeczać, w sumie część ćwiczenia się wykonuje wypychając na nogach coś podobnego do przysiadów, to jest złożone ćwiczenie, znowu np przedni akton barków czy bok sporo osób robi np unoszenia i dają go do push bo są na barki a tak to w sumie ciągniemy hantelki a nie wypychamy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 906
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Serio masz 20 lat?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 906
krawat
Serio masz 20 lat?

NIE, 33 GIMBUSIE. DAWAJ NA KRAKÓW
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Heh ok ok.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarzut sztangi.

Następny temat

niespotykany trening

WHEY premium