SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja : Czy PRIDE aby na pewno był na wyższym poziomie niz UFC???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
X-rulez heh zapomniałes dodac ze kolana w parterze i soccer kicki o tez bron Wanda przypomina mi sie walka z arthuro jakis tam na poczatku kariery ah ten scoccer kick Wanda

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
X-rulez: nie zamotałem.Chodzi mi o to że zarówno w USA jak i w Japonii koksy są i bedą wiec nie wierze w to żeby CC czy Shogun nagle te koksy odstawili.
Poza tym w UFC walczyli też Hendo,Rampage czy choćby Minotauro i zaden z nich nie padł tak jak Shogun,dlatego nie wierze by nagle Ci wszyscy odstawili koksy ale tylko Shogun tak źle bez koksów sobie radzi...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2007-09-24 16:42:37

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Z Tym koksem ziarno prawdy jest ale moim zdaniem nie należy tego faktu zbytnio przeceniać ponieważ koks daje ci power i ogólnie dobra ****ę ale techniki cię przecież proszek ze strzykawka nie nauczy
. Odnośnie Shoguna godne zauważenia jest też to , że przecież trzaskał sie dwa razy na Real Deal w stanach (z Randlemanem i Overeemem) i wtedy testy były (wpadł jak słusznie tu piszecie m.in nastek,belfort itp) więc jeśli chodzi o Ruę to akurat w jego przypadku jest tu coś grubymi nićmi szyte . Wogóle dziwić może fakt coś takiego jak problem kondycji Pridowiczów bo przecież tam sama 1 runda trwała 10 minut czyli dwa razy dłużej niż w UFC. Z drugiej strony Faktycznie Hendo i Quinton dupy nie dali więc LHW jest owned by Pride' fighters ( ale zauważcie że było nie było Rampage z Danem są Amerykańcami więc konotacje przynajmniej narodowościowe z UFC mają ). Co do kwesti zasad to nie sądzę żeby Mino,Werdunowi,Nakamurze czy Mirasowi tak bardzo brakowało stompów,socerów czy kolan na Czachę (no moze delikatnie Cro-Copowi-pamiętacie Yamamoto? ? ale u niego to był raczej efektowny dodatek do reszty arsenału) ale juz Shogunowi czy ewentualnie Wandowi może to trochę przeszkadzać. A tak wogóle (choc nie wiem czy wszyscy się zgodzą) Stompy,Socery,Kolanka były dla mnie SOLĄ MMA , większośc uwielbia to oglądać - ( m.in tez za to ludzie woleli Pride'a niż UFC:) pozatym tworzyło by to pojedynek bardziej Realistycznym oraz bardziej widowiskowym , myślę że UFC zrozumie ten aspekt i wprowadzą to do zasad. P.S fajnie jest słyszeć że większość wypowiadających się obstaje jednak za Pride i jeszcze do X-ruleza jedno małe ale-nie chciałbyś zeby taka słaba cipulka chociażby raz w zyciu ci sprzedała jednego low-kicka(rozumiem jednak że to chyba kwestia nie lubienia tego zawodnika a nie podważania umiejętności
)Pozdro









Zmieniony przez - Rogerio.M w dniu 2007-09-24 17:30:52

Zmieniony przez - Rogerio.M w dniu 2007-09-24 17:44:10
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1611
a wg mnie to jest kwestia tego że klatka jest o wiele większa, można w niej swobodnie uciekać bo nie ma ostrych kątów, przez co nie ma tam tak efektownych knockoutów jak w pride. Bo prawdę mówiąc na ringu Cro mógł kopać w głowę i zawsze był w takim dystansie że mógł trafić w przeciwnika, a w klatce uciekają dookoła. A co do dyspozycji fizycznej to całkiem możliwe że to dzięki kontrolą. Kto wie.. =)

]=>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17664
i kolejne kaltka niby bezpieczniejsza z tym siemoze zgodze ale widziałem walke niepamietam kto vs kto ale jeden wyniosl drugiego ten sie zlapal odgory i ten gonagle szrpnol i jak za***otał głowa w mate to KO
a dla polskich dziennikarzy klatka = nielegalne walki

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Rogerio M. napisał:koks daje ci power i ogólnie dobra ****ę ale techniki cię przecież proszek ze strzykawka nie nauczy

na takim poziomie zawodowstwa gdzie technika jest bardzo zbliżona koks odgrywa główną role.
Popatrz na Fiodora,potrafił "zajechac" Mirka w stójce a czy ma lepszą stójke od niego???Nie wydaje mi się..
Potrafił dwa razy sklepać Nogueirę w parterze a czy ma lepszy parter od Noga???Nie wydaje mi się...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
no wiesz Queblo walczy się tak jak pozwala przeciwnik. Co do tych tzw "grubych nici": pomyślcie ile można było zarobić u buckmacherów stawiając na wygraną Griffina i Jardine'a... reszta dopowiedzcie sami. Wracając do tematu: klatka i ring mają swoje spefiki. Może przy walce Shoguna z Griffinem to nie odegrało znaczącej roli, a z drugiej strony czy Rua mając do dyspozycji kolana na kask by nie zrobił z tego użytku. Osobiście ta walka mi śmierdzi jakimś oszustwem.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
za dużo podtekstów sie doszukujecie....
Byli słabsi i tyle,co zrobili źle pewnie sami wiedzą i tyle.Żadnych afer bym się tu nie doszukiwał.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moze komus sie to przydaMMA+SIŁKA

Następny temat

Najefektowniejsze walki

WHEY premium