SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat Kreatynowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5147
horse power + mono universala lub Vitalmaxa ;)

i bedzie git

Trening czyni mistrza, a chemia czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Czy ja pisze to na prozno "Zeby podac dlaczego warto kupic " ? Prosze o naprawde pozadne opcje ludzi ktorzych sie na tym znaja oraz umieja mi powiedizec dlaczego a nie GIt ok Super Czekam na propozycje nooon stoper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
kuzwa czlowieku skoro twierdzisz ze mono cie zaleje a inna kreatyna nie no to jestes geniusz
Sam se odpowiedz na pytanie skoro jestes taki madry i nie sluchasz naszych rad.

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Clout + detonator z Peak'a bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
maly902 OJ geniusz nie jestem mono mnie zaleje wiec dlatego pytam O typu XP xtreme pump lub jablczany i inne gowinka :) czytaj uwaznie kolego i kup sobie magnez bo jestes nerowowy ;p

Dziemian ile to wyjdzie cena oraz ile porcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
35 w bicepsie i ty sie bierzesz za kreatyne...chłopie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Spoko :) Po to jest Kreatyna by wspomoc a jak chcesz pospamic to OFF Topic wiec nie wiem po co piszesz poza nabijaniem sobie postów :) Ja czekam tu na propozycje a nie na "Dobre niby" rady :) Kreatyna mi wspomoze zdobycie masy miesniowej jak i sily a co mam kupic HMB lub inne rzeczy co są dodatkami tylko do kreatyny stary jest teraz tyle opcji I Firm ze ja do 30 nie bede nawet na 1/20 to co mogl bym sprawdzic jak nie lepiej wiec zanim napiszesz to pomysl Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
Chcesz propozycj to wal wszystko na raz o_O ja chce ci dobrze doradzic a ty zrobisz glupio juz tutaj ludzie wyzej napisali by skonczyc ten post a ja nie jestem nerwowy tylko chce dobrze dla ludzi, a wy i tak dalej swoje, tak samo u gory kolega sie smieje
35 w lapie i kreatynki dokladnie, bez kreatynek szybciutko idzie do 38 lajtowo.

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

każda propozycja będzie dobra,kreatyna jak kreatyna wszystkie mają taki sam efekt końcowy, nie myśl że po 1 przybędzie ci 3 kg a po drugiej 7 kg, bardziej bym się kierował czynnikiem ekonomicznym...
i sam nie spamuj...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymaburn czy Thermo Speed?

Następny temat

AAKG

WHEY premium