SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemacik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32976
Wiem, ze bardzo lubicie te posty o kreatynie, ale ja nie znalazlem rozwiazania w archiwum!

W polowie wrzesnia planuje moj pierwszy cykl kreatynowy:) [ultumate 300g]
I zastanawiam sie co moglbym dolozyc do cyklu... Przegladalem wczoraj archiwum no i takie opcje sie pojawily
1)Odzywka bialkowa - raczej odpada bo dietke mam dobra, i dostarczam juz i tak za duzo bialka(i nie wiadomo jak zmiejszyc )
2)Gainer - diete mam dobra, wiec chyba nie...
3)Glutamina - jak pytalem sie o to wczesniej to dostalem odp. ze nie wiele sie po niej zwiekszy dzialanie kreatyny. I tu sie zastanawiam, ze jak bym np. kupil ta glute to lepiej brac ja podczas cyklu, czy moze po (zeby zachamowac spadki po skonczonym cyklu)
4)ZMA - to wydaje sie chyba ok. wzmocni sen, przez co bedzie lepsza regeneracja po ostrych treningach na cyklu
5)HMB - to chyba jest za drogie i panuje opinia, ze po 3 msc dziala (choc wydaje sie to troche nielogiczne)
6)BCAA - czytalem, ze juz lepiej glute
7)Glukoza - no to wiadomo 50g do na kazde 5g kreatynki( i tu sie zastanawiam... czy moze lepiej po treningu zamiast glukozy wziasc carbo? bo po treningu i tak ladnie wszystko sie wchania do miesni. Rano to lepiej glukoza, zeby insulina sie wydzielila-tak?)

Prosze o propozycje co bym mogl dodac do cyklu (dodam, ze zalezy mi na masie)

ps. a moze nic nie kupowac bo i tak duzo wejdzie przy pierwszym cyklu

Gazety kulturystyczne za free
http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 12783 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 104474
wszystko to co wymieniłes możesz kupić i dołączyć :) ,a carbo w ogóle lepiej od glukozy :)

------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
W polowie wrzesnia planuje moj pierwszy cykl kreatynowy:) [ultumate 300g]
I zastanawiam sie co moglbym dolozyc do cyklu... Przegladalem wczoraj archiwum no i takie opcje sie pojawily
1)Odzywka bialkowa - raczej odpada bo dietke mam dobra, i dostarczam juz i tak za duzo bialka(i nie wiadomo jak zmiejszyc )
2)Gainer - diete mam dobra, wiec chyba nie...
3)Glutamina - jak pytalem sie o to wczesniej to dostalem odp. ze nie wiele sie po niej zwiekszy dzialanie kreatyny. I tu sie zastanawiam, ze jak bym np. kupil ta glute to lepiej brac ja podczas cyklu, czy moze po (zeby zachamowac spadki po skonczonym cyklu)
BIERZ W CZASIE CYKLU Z RANA 5G. I Z 10G PO TRENINGU...
4)ZMA - to wydaje sie chyba ok. wzmocni sen, przez co bedzie lepsza regeneracja po ostrych treningach na cyklu DOKLADNIE JAK PISZESZ,NIE JEST TO AZ TAKI DROGI SUPLEMENT...A NAPEWNO W CYKLU SIE PRZYDA
5)HMB - to chyba jest za drogie i panuje opinia, ze po 3 msc dziala (choc wydaje sie to troche nielogiczne) ODPUSC SOBIE NARAZIE,JAK NBEDZIESZ MIAL WIECEJ KASY TO WEZMIESZ
6)BCAA - czytalem, ze juz lepiej glute TO MOZESZ WZIASC POD KONIEC CYKLU DLA PODTRZYMANA EFEKTOW ALBO GLUTE NA KONIEC ALE JA BYM BCAA TRZYMAL NA KONIEC ,SAM TAK ROBILEM I BYLO GOOD
7)Glukoza - no to wiadomo 50g do na kazde 5g kreatynki( i tu sie zastanawiam... czy moze lepiej po treningu zamiast glukozy wziasc carbo? bo po treningu i tak ladnie wszystko sie wchania do miesni. Rano to lepiej glukoza, zeby insulina sie wydzielila-tak?)
DOKLADNIE MOZE BYC CARBO W DAWCE 50-70G. ALE PREDZEJ BYM BRAL TA GLUKOZE PO TRENIGU A NIE Z RANA...I UWAZAJ BO OPONKI SOBIE TYLKO NAROBISZ PRZEZ TA GLUKOZE...
Prosze o propozycje co bym mogl dodac do cyklu (dodam, ze zalezy mi na masie)
JEZELI ZALEZY TOBIE NA MASIE TO DOKUP GAINERKA I BIERZ MIEDZY POSILKAMI W DAWKACH OK.50-60G

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32976
brutus: carbo nie spowoduje chyba wyzutu insuliny, ktora ulatwi dostarczenie kreatyny do miesni?

ziki: co do gainerow to uwazam to za strate kasy bo wole zjesc cos
a i po treningu chyba az tak prostego ww. jak glukoza nie potrzeba w takiej ilosci... i lepiej carbo ........ chyba

Gazety kulturystyczne za free
http://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
napewno bedzie lepsza glukoza po treningu ale jak wiadomo to cukry proste a po nich jedynie oponka...bierz carbo zamiast glukozy napewno bedzie tez dobrze ....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANABOL Amino

Następny temat

Masówka i glutamina...

Fruzelina