SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwie Mety- Jaka kolejnosc dawkowania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
a wy z kolegą to już wogole braliście coś? bo nie wydaje mnie się

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
wcisnij ziomkowi zeby jadł ta mete a ty kup coś pewniejszego

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
jak masz to napo to weź do gęby i zobacz czy sie szybko miękkie robią,nie patrz na opakowania bo po nich nie rozrożnisz

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
haddi mądrze mówi,niech ziomek je naposim bo to apteka
Ty się poświęc i jedz geneze hehe

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Jeszcze nie lykalismy niczego :P Pewnie zaraz poleca posty ze za maly staz wiek etc :P No, ale od dobrych paru tygodni czytam dzial doping i staram sie zdobywac wieksza wiedze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
dla dobra ludzkości
Mr.J

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Wlasnie gdyby nie to ze geneza u mojego dila 100 tabsow 10 mg po 170 zl to bym tego zapas zrobil bo na zagranicznych forach ludzie chwala strasznie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
to ja Ci dam dobrą rade



wejdż w swój profil i....








popraw sie : pisze sie "nie prÓbowałem"

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
łooooo kurrrwaaa
170zł
<LOL>

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
o ****a xD thx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiek a doping.

Następny temat

M-Drol opakowanie

WHEY premium