SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy bol po strzale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
ja lece andro propka 100mg eod z przerwami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
towar dobrze klepie , na bicku podczas treningu pajenczyna mi się robi . Ale cholernie boli po iniekcjach . Więc w moim przypadku coś za coś ..... :S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To zmień firmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
e-lite
To zmień firmę


W które laby celować od groma tego jest nie mam możliwości robienia badań od ręki :S nie mam na myśli malaya itp . to od razu odpada ;p Nowe powstają jak grzyby po deszczu :(

Btw w tym andro jakiś olej siedzi na który mój organizm tak reaguje ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
TrueChaos
ja lece andro propka 100mg eod z przerwami


Wbijalem ostatnio tego propa i bez zadnych problemow wchodzil.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Aleks
TrueChaos
ja lece andro propka 100mg eod z przerwami


Wbijalem ostatnio tego propa i bez zadnych problemow wchodzil.


Dla mnie również dobrze wchodzi tylko że później praktycznie nie mogę chodzić :/ a trening to katorga . poza tym zybtnio nie mam ochoty zmieniać androchema na inny lab . Z enanem nie mam żadnych problemów od andro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja kiedys po wpadce z testami dwoch labow gdzie test ledwo co nad widelki to jak dorwalem dobry lab a innego zrodla nie mialem to wbijalem mimo ze od polowy butli poprzez kolejne zrobila sie jazda ze jak wbilem w udo to dwa dni ledwo chodzilem albo poslad ledwo siedzialem w autobusie ale wazniejszy byl wysoki testosteron


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-16 19:34:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Nexium i Genamed propy bezbolesne. Idzie 200mg co drugi dzień razem z 200mg npp w udai dupe 8tyg i bólu jakiego kolwiek nie czułem.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
TrueChaos
Aleks
TrueChaos
ja lece andro propka 100mg eod z przerwami


Wbijalem ostatnio tego propa i bez zadnych problemow wchodzil.


Dla mnie również dobrze wchodzi tylko że później praktycznie nie mogę chodzić :/ a trening to katorga . poza tym zybtnio nie mam ochoty zmieniać androchema na inny lab . Z enanem nie mam żadnych problemów od andro .


Mialem na mysli ze po iniekcji zadnych dolegliwosci nie uswiadczylem.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
U mnie prop newgen leci. Pierwszy strzal 100mg w udo i w dupe to myslalem ze mi dupa wybuchnie a udo moglem zgiac tylko do polowy bo bylo tak sztywne. Teraz polecialo udo 150mg i narazie boli od 2 dni udo ale mniej niz pierwszy raz wiec moze kwestia przyzwyczajenia. Dzisiaj bylo 200mg w dupe i zobaczymy jak bedzie tym razem. To juz 5 strzal, biore rowno tydzien, jutro chce isc na badania rano o 7 albo 8. Strzal polecial o 22. Myslicie ze w ciagu tylu godzin to sie wchlonie zeby badania byly wiarygodne? I czy tydzien brania to nie za wczesnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 8 miesiacach

Następny temat

Koksy a marskosc i choroby watroby

WHEY premium