SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duże dobre białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2466
witam !
Mam pytanie odnośnie bialka od lutego zaczynam cykl i brakuje szukam bialka ktore starcza na dluzszy czas jest go dosc duza dobry skladzik i przyzwoita cen. pomożecie ??

pozdrawiam i dziekuje Kr4k !!!

"...bo w życiu trzeba być twardym ,a nie miętkim..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
ile chcesz kasy przeznaczyć na to białko? mam nadzieję, że nie chodziło Ci o zrobienie cyklu na białku?

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2466
pieniedzy mam sporo wiec tym sie nie martw . mam juz reszte supli ale brakuje mi bialka do uzupelnienia ;] dzieki

"...bo w życiu trzeba być twardym ,a nie miętkim..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
ja z białek chwalę sobie te: Nitroprogen z Treca, Prostar Whey z Ultimate'a, Myofusion z Gaspari'ego,

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2466
ja myslalem nad matrixem syntraxa ale jest dosc drogie. mozesz cos powiedziec o odżywce gaspariego bo slyszalem o niej ze skalda jest nie najlepszy i jak w smaku ??

"...bo w życiu trzeba być twardym ,a nie miętkim..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
wiesz co ze smaków dl czekolada, dla mnie składowo dobra, więcej opinii o niej znajdziesz w dziale opinie i zdjęcia, sam zdecydujesz, każdy ma inne preferencje

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2466
na ile starcza to bialeczko bo chcial bym zeby starczylo mi na ten cykl, asporo juz wydalem na suple wiec chcial bym na bialku nie wydawac za duzo ale slyszalem o bialku gaspariego za starcza na dlugo . mozesz powiedziec na ile to bialeczko starcza w przyblizeniu ?? dzieki za odpowiedz

"...bo w życiu trzeba być twardym ,a nie miętkim..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
na ile starcza to CI nie odpowiem bo to zależy od braków w diecie, ja potrzebowałem jedną, max dwie porcje do uzupełnienia diety i ilości białka w ciągu dnia, jak wygląda Twoja dieta i ile w niej brakuje białka, musisz sam policzyć

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2466
dzieki za rady chyba jednak zdecyduje sie na matrixa z syntraxa bo skaldowo bdb cena troche mniejsza niz myofusion i prubowalem go kilka razy od kolegi z silowni on bardzo poleco i samk 7 niebo !! jeszcze raz dzieki !

"...bo w życiu trzeba być twardym ,a nie miętkim..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
słyszałem, że podobno z matrixa to smak ciastko czy coś takiego bdb, ale to tylko słyszałem bo nie piłem tego, nie ma sprawy, pzdro

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21738
starcza na 454 dni jak potrzebujesz w swojej diecie akurat 5g porcje , albo na 38 dni jak potrzebujesz uzupelnic swoja diete , ktora na pewno masz bardzo dokladnie opracowana , w 60 gramowe porcje odzywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna,białko,aminki

Następny temat

DUZY CYKL PROSZE O POMOC Z WYBOREM!!!

WHEY premium