SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl - Meta Alpha pharm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóżmy że pojawia się gino w 2 tygodniu cyklu. Zaczyna szamać tamox i jak wtedy bedzie wyglądać dawka po zakończeniu cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
A o to Ci chodzi... Co do diety to podaż zwiększona ze względu na SAA. Białko obowiązkowo 250 - 300g co do reszty pewnie obetnę jak nie zmieszczę.

Przyłączam się do pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbowałeś już diete zbliżoną tymi wartościami? Myśle że może zbytnio zalać, 2,8/5/1,5 na kg wystarcza. No chyba że faktycznie musisz mieć w piz*u podwyższone kalorie ale wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364585 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669509
to wtedy tamo ciagniesz już do końca cyklu i po nim,wtedy już pasowało by dac clomid na koniec do pct.Jesli gino się nie pojawi to dajesz sam tamox po mecie i tyle.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Czyli 1 - 6 30mg ed / 150 tabsów, zaraz po cyklu 2 tygodnie tamox 20mg
Pisałeś o nolvie... Dodatkowo do tego brać w trakcie cyklu? Czy mieć na wszelki wypadek po? Ale piszesz że na gino tamox...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364585 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669509
nolvadex=tamoxifen to jedno i to samo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
Aha, Lodzianin1 to bez kitu dużo bardziej logicznie wychodzi skoro tym też się można odblokować.
Czyli tak:

1. 1-6/30mg metki (Nie wyskakuje gino)
2 tygodnie 20 mg nolvadexu lub tamoxifenu dziennie

2. 1 - 6/30mg metki (Wyskakuje gino powiedzmy w 2 tygodniu)
Do końca cyklu 20 mg nolvadexu/tamoxifenu dziennie do końca cyklu + na PCT ?czasu 20 mg nolvadexu/tamoxifenu.


Teraz kwestia gino:

Jeżeli tylko swędzi mnie cyc (co zdarzało mi się na 1 cyklu [nie skończyło się żadnym gino]) to nie używam nolvy?
Jeżeli mam użyć to po czym poznam? Małe opuchnięcie cyca? Srogie? Chodzi mi o to żeby bezpodstawnie nie ładować chemii w siebie poza SAA, i na spokojnie sie tym odblokować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364585 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669509
jesli bedzie gino to napiszesz i bedziemy w trakcie dogrywali dawkę nolvy itd,w ciemno oczywiście że nic nie dawać idziesz do labu rano oddajesz krew i robisz badanie estrogenu i patrzysz jaki jest poziom i wiesz co się dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1947
To kiedy mam wiedzieć w trakcie żeby zrobić badania? Jeżeli tylko delikatnie będzie mnie sut swędział to chyba nie muszę lecieć z tym do lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364585 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669509
to nie do lekarza idziesz do pierwszego lepszego labolatorium płacisz 20-30 złoty i robisz to badanie i na wyniku masz zawsze podane widełki w jakich ma się mieścić jesli bedzie duzo podbity i czujesz jakies problemy dajesz,tu nie ma żelaznej zasady musisz obserwować organizm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan meta

Następny temat

Pomozcie czy dobrze jest rozpisany odblok!

WHEY premium