SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dr Dariusz Szukała 5.08 19h

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
jest cz.2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2742
Trzeba przyznać, że Pan Darek ma bardzo szeroką wiedzę i do tego posiada umiejętność ciekawego jej zaprezentowania część 2 również bardzo fajna. Mam tylko nadzieje, że tak jak już było wspominane zostaną nakręcone kolejne odcinki właśnie z Panem Darkiem

ok:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15365
zdecydowanie najlepszy dotychczasowy odcinek moim skromnym zdaniem
i w formie i w kwestii informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Mnie też się podobało...
cukier, cukier, cukier... warto było zapytać co zatem z teoretycznie zalecanymi napojami izotonicznymi zawierającymi sacharozę, tudzież z carbo i gainerami.
Mam wrażenie, że poruszono temat odchudzania, przy którym trening jest tylko uzupełnieniem procesu. Warto było powiedzieć o budowaniu masy i aspekcie gubienia tłuszczu przy tym. Wszak mięśnie potrzebują dużych ilości energii, zatem im więcej mięśni tym łatwiej schudnąć. Wydaje mi się, że na SFD marzeniem wielu jest budowanie beztłuszczowej masy ciała. Czy takowy proces jest w ogóle możliwy? A może, jak sugerował Piotr G. to ciągła huśtawka - bilans na plus przy budowaniu i na minus (czyli de facto odchudzanie) przy rzeźbieniu?
Z pewnością dużo wiadomości, a do tego jest płaszczyzna by kontynuować z większym uwzględnieniem ćwiczących siłowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Zgadza się. W tym odcinku było praktycznie tylko o odchudzaniu.

"Wszak mięśnie potrzebują dużych ilości energii, zatem im więcej mięśni tym łatwiej schudnąć." - dokładnie to mówił Dariusz na seminarium.


Staramy się jednak zachować formułę programu - trzymać się jednego tematu i w miarę metodycznie go omówić - stad też brak miejsca i czasu na odpowiedź na wszystkie pytania z czata. Chyba więcej z tego wynika, niż z odpowiedzi na pojedyncze pytania z przeróżnych dziedzin.


W kolejnych odcinkach poruszane będą między innymi problemy odżywiania w sporcie.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
I dlatego rozpocząłem komentarz od stwierdzenia, że odcinek mi się podobał. Pewnie, że nie ma sensu mieszać tematyki, natomiast warto być może przemyśleć ew. kolejny odcinek (zapowiadany zresztą na końcu, choćby za jakiś czas) bardziej już pod kątem ćwiczących siłowo (oni w końcu stanowią większość społeczności SFD).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Zdecydowanie.

Prawdopodobnie nie będzie to dyskusja o żywieniu tylko w kulturystyce, ale o odżywianiu w sporcie.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
A zatem... czekam na termin kolejnego materiału... z każdym odcinkiem jest coraz lepiej, co zresztą chyba wszyscy zauważają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Wiad
przygotuj dobre pytania które Twoim zdaniem (mądralo) możemy wykorzystać w kolejnych odcinkach z Darkiem.
Osobiście wolę pytania niezwiązane mocno ze sportem.
Zapodaj je tutaj proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NPC USA CHAMPIONSHIPS

Następny temat

Jason Huh IFBB Pro

forma lato