SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek do podciągania na publiczną siłownie.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5184

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Jeszcze wpłata do nas nie dotarła, lecz od razu po zaksięgowaniu kwoty dostanie Pan maila potwierdzającego i maila w dniu wysyłki.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
A zazwyczaj ile trwa wysyłka od czasu zaksięgowania ? Chodzi mi o to, czy dam radę odebrać w tym tyg :)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Paczka powinna dojść do Pana najpóxniej do wtrorku przyszłego tygodnia w zależności od wysyłki paczka zostanie nadana w piątek lub w poniedziałek, będziemy starali sie jak najszybciej wysłać do Pana sprżet jak to możliwe.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Dziękuję i doceniam Pozdrawiam i oczekuję

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam, fachowa robota z waszej strony bo paczka dziś wyszła . Stefan mam pytanie, jaką długość kołków montażowych zastosowałeś? Wiem, że dobiera się je indywidualnie lecz chciałbym wiedzieć w jakich wartościach mam się rozglądać

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie kołaka do ściany, w zależności od materiału w sklepie budownalym doradzą Ci jakie kołki wybrać.
Ja akturat mam przymocowaną HD18 do ściany na śruby 50cm na wylot z podkładkami, lecz jeżeli chodzi o ścianę zwykłą to proponuję około 10-12cm długości, kołki rozporowe spokojnie wytrzymają.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ok. Dla pewności zastosuję 15cm

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ Trimax49

Nie zaszkodzi jak kupisz troche większe kołki do ściany będziesz miał pewność że napewno drążek będzie sie trzymał solidnie i nie wypadnie podczas ćwiczenia.
Prosze daj znać jak już dojdzie drążek do Ciebie, jeżeli będzie taka możliwość możecie również zrobić recenzję u nas w dziale po testach

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Z tego co pamiętam trzeba kupić śruby max 8mm grube czyli na klucz 12. Klucz będzie potrzebny nasadowy. Ze względu na to ,że większy klucz nasadowy nie przejdzie przez tą dziure pierwszą.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Dobrze, że napisałeś! Bo chciałem się sugerować średnicą otworu montażowego 12mm

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja Mala Silka Keltona

Następny temat

ŻYCZENIA NOWOROCZNE !!!

WHEY premium