SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek Rozpiska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Witam wiem że może ktoś mnie opier..... że znów zaczynam nowy temat jak już to było ale nie potrafię jakoś się odnaleźć na tym forum i nic znaleźć.No więc zaryzykuję.Ćwiczę na drążku od jakiegoś 1 miesiąca i ćwiczę zupełnie bez żadnej rozpiski po prostu idę na strych i odwalam robotę.Wyczytałem gdzieś że robienie podciągnięć tylko jednym rozstawem rąk na drążku powoduje zły rozwój mięśni....i na tym właśnie polega mój problem,był bym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś podrzucił mi jakąś fajną rozpiskę lub pomógł stworzyć własną (na różne partie) w grę wchodzi tylko drążek z pompkami sobie radzę sam ;) .
Moje osiągnięcia na drążku to: -15 podciągnięć nachwytem na szerokość ramion,-15 podciągnięć podchwytem szerokość ramion,-1 raz unoszę się nad drążek bez wybicia z ziemi. ( a i jak uważacie że zły dział to mnie wywalcie......)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na redukcje do oceny

Następny temat

Porady POMOCY

WHEY premium