SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Double Blast

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
dzisiaj doszła paczka z DB

i faktycznie nie ma nic pod zakrętką

jednak zakrętka jest zaplombowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
a co to za różnica czy jest coś pod zakrętką czy nie jak i tak tylko jeden sklep to sprzedaje [i osoba z niego jest producentem tej odzywki HL] ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 723
To sie powinno nazywac Double Shit a nie Blast
Na mnie np. nie dziala w ogole a jem juz 3 tydzien.
NIE POLECAM!!! !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Piciuu - ten "piach" co pozostaje na dnie to kozieradka i on niestety się nie rozpuszcza. Ale warto to wyjeść np. łyżeczką, czy dolać wody, rozbełtać i wypić.
Sam lece teraz na DB i choć nie mam porównania np. z XPandem czy inny stackiem to jakoś zadowolony do końca nie jestem. Fakt, że pobudza i to porządnie, przynajmniej mnie, ale pompy na maxa to nie czuję, choć na pewno jest lepiej dużo niż na mono. Ogólnie - nie jest źle, tym bardziej, że dałem za niego 90 zł.
A jakie białeczko wciągnąłem od Cyb...?
Pozdro.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Piciuu - ten "piach" co pozostaje na dnie to kozieradka i on niestety się nie rozpuszcza. Ale warto to wyjeść np. łyżeczką, czy dolać wody, rozbełtać i wypić.
Sam lece teraz na DB i choć nie mam porównania np. z XPandem czy inny stackiem to jakoś zadowolony do końca nie jestem. Fakt, że pobudza i to porządnie, przynajmniej mnie, ale pompy na maxa to nie czuję, choć na pewno jest lepiej dużo niż na mono. Ogólnie - nie jest źle, tym bardziej, że dałem za niego 90 zł.
A jakie białeczko wciągnąłem od Cyb...?
Pozdro.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 723
Kondziu ja wiem, ze warto sie zmusic i wypic - tak tez robie. Fakt pobudza troszke na pewno, ale bys musial sobie sprobowac XP ENERGIZED - ten to dopiero ma kopa. Musialem dokupic zwyklego XP bo wypilem po silowni tego ENERGIZED to do 6 rano lezalem w łóżku i ogladalem sufit.
A to, ze miarka jedna na porcje jest za mało to chyba wiesz?
Ja teraz daje po 2 miarki na porcje bo ten cykl bym chyba ciągnął przez 3 miesiace. Skoncze tego DobleBlasta i zrobie sobie przerwe.
Pozniej zaaplikuje albo ShockTerapy, albo AnimalPump. Tylko troszke drogo wychodzi...
Pozdroooo .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer vs weglowodany

Następny temat

polaczenie

WHEY premium