SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dosyc pilne! :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz wszystkie olej trzymac w tem pokojowej, dopiero >35 C moze im zaszkodzic.
Oczywiscie lodowka najlepsza.

Co do zostawiania polowy sterydu po strzale w strzykawce... pewnie sa tacy, co to robia i nic im nie jest...

Nie rob tego !!!

Do otwartej strzykawki dostaja sie drobnoustroje a ty to potem wstrzykujesz !!!
Mozesz zrobic sobie za***iste zakazenie.

Lepiej kup 2x tyle ampulek (ethanate to Testoviron Depot, 100mg/1ml, ok 20pln/szt) i wyrzucaj po zastrzyku.

Mam pytanie, jezeli bierzesz Test. Depot to dlaczego strzaly 50mg ?

Krasnall
PS albo polski prolongatum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall... mam Testex Elmu Prolongatum 250! W poniedzialek chcialem robic polowe zawartosci (125), a polowe w czwartek. Taka rade dostalem od Xeny, zeby wlasnie robic polowe zawartosci, a polowa zeby lezala w strzykawce przykryta firmowym kapturkiem... Czy na prawde cos sie moze stac jezeli bede robil w ten sposob?!? Mam sobie zaladowac od razu cala ampulke (250)?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, zacznijmy od poczatku.

To co masz ,wyglada mi na CYPIONAIAN TESTOSTERONU, 250mg/ml. Mimo, ze jest napisane

Testex Elmu Prolongatum 250

(Tak, laduj cala ampulke, nie po polowie, kapturek chroni igle przed zniszczeniem, nie przed bakteriami.)

Jak sprawdzisz wkladke papierowa, jest napisane test. cypionate.

Ampulka jest brazowa, bez naklejki, w napisem malowanym na szkle, pakowane po 1szt. amplula jest dluzsza od omki, pudelko biale, z paskiem z gory na dol, napis LOE BYK chyba z boku. Produkt hiszpanski, cena w Wawie ok 25pln

Upewnij sie, bo test cyp to nie to samo co ethanate.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kransall... i co ja bym bez Ciebie zrobil! Serdeczne dzieki, oczywiscie masz racje, ampulki wygladaja dokladnie tak jak je opisales! Coz, takie sa trudne poczatki...

W takim razie laduje cala ampulke na raz - 1 strzal tygodniowo - zdaje sie na Twoje doswiadczenie! Jakiej igly uzywac do tego celu?!? 0,7 czy 0,8?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall... co do ceny to jesli masz po 25zl. to rzeczywiscie musisz miec dobre dojscie... Ja w kazdym razie placilem 35zl. za jedna ampulke... Caly czas sie zastanawiam czy ja przypadkiem nie przeplacam, ale to az nie mozliwe...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak kłujesz w dupę to lepiej 0,7, a w ramię polecam 0,6, ale to chyba kwestia gustu.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie gustu tylko tego co masz w fiolce.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom właśnie.Do oleju np. omnadren to nawet 0,8.A do wody mogą być mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do oleju może być 0,6-0,8, choć najlepsza jest 0,7. Jednak wielu ludzi robi różnymi igłami. To nie są jakieś sztywne wytyczne że
do oleju np. koniecznie 0,7.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie mi milo, ze sobie pogadaliscie, ale ja wciaz nie wiem jakiej igly mam jutro uzyc do tego testosteronu...


NaRazie
zycie jest walka... .. .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustenon

Następny temat

spalanie tluszczu

WHEY premium