SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie cos fachowcy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Tak będzie suchy ...nie rozumiem ludzi ważących po ok 70 kg i chcących się rzeźbić. Co to znaczy troche gugla ??? przez 3 tygodnie ..ludzie zróbcie najpierw masę do ok. 100kg i wtedy możecie powiedzieć , że się rzeźbicie bo jest z czego



Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jeżeli ktoś po 3 tygodniach się dorzeźbi - tzn. tylko jedno.... że albo jest już dorzeźbiony, albo jest anorektykiem i nie ma czego rzeźbić i tylko uwydatni swoje kości... po 3 tygodniach to normalny człowiek po normalnym masowym cyklu to nawet clenbuterolem i trójjodotyroniną się nie dorzeźbi a co dopiero thermogenikiem i guggulsteronami...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
i jeszcze raz

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl

=======================================
Dumny styl pijanego mistrza siwy obok zielonego liścia
=======================================
Członek Mafi 7 Wspaniałych

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Heh...dziwne zjawisko.
Może to jest podbudowywanie własnej wartości - to 'rzeźbienie się'? (bez obrazy dla niektoorych)

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Wszystkim początkującym, a przynajmniej większości wydaje się że cykl masowy to przyrost mięśnia bez widocznej separacji, a rzeźbienie się to przyrost mięśni z tylko takich od razu pociachanych..pytani - po co byłoby wogóle masę robiś..każdy od razu rzeźbę by trzepał i koniec....Chryste Panie.... nie mogę...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ojoj...



artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Ech dobra.....widze ze to nie tak poszlo jak mialo byc...wiem co to znaczy rzezbienie sie tylko ze jeszcze nigdy tego nie robilem i pytalem jak szybko widac roznice...tyle...nie chodzi tu o zadne dowartosciowywanie sie...i nie wiem co Wy w ogole nagle sie denerwujecie ze koles wazacy 75kg chce sie rzezbic?! To chyba moja sprawa jak chce wygladac...kazdy ma swoje priorytety a dla mnie nie jest nim na pewno bycie zapasionym 100 kilowcem.Tyle...

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
heh zapasionym 100 kilowcem ...100kg to wcale nie jest wiele...osobiśćie na masie ważyłem ok 100 kg teraz po 8 tygodnaich waże ok. 90 kg więc 8 kg jestem lżejszy. A zbytnio zapasionym się nie czułem wtedy teraz moge powiedzieć, że jestem kurdupel przy wadze 90 kg.

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dokładnie Hosse.. na masie 110 ważyłem... i nie było to aż tak dużo...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Heh...może to nie moja sprawa, gdyż wcale nie zmierzam dobijać do 100kg, ale zauważyłam, że osoby ważące w granicach tych 70-75kg od razu określaj 'nieco' większych od siebie jako spasione skoxowane kule... Jakaś nowa moda wchodzi na takie nazewnictwo czy co? Czy wielkość od razu moosi oznaczać jedno

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko:)

Następny temat

Chrom i Filomag

WHEY premium