SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doradzcie!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
potrzebuje waszej pomocy.mam 185cm wzrostu i waze okolo 90kg.od 2 m-cy chodze na siłke i od niedawna zaczalem trenowac bjj.mam pytanie-czy stosowac jakies odzywki czy trenowac bez nich??teraz aktualnie jestem po sesji i mam m-c wolnego-na bjj nie bede chodzic bo jestem w domu i zostaje mi tylko silka.czy taki trening jest dobry:pon-plecy,wt-klatka,sroda-nogi,czwartek-barki,piatek-łapa,sobota-basen.aha a przytyc to za bardzo nie chce i wolalbym cwiczyc na sile,a trening to taki raczej oglnorozwojowy jest..zmienic cos czy zostawic tak jak jest??i co z jakimis odżywkami??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"a przytyc to za bardzo nie chce"

raczej nie przytyjesz.
Co do suplementacji, to wszystko zależy od tego jaką masz dietę, jak intensywne są ćwiczenia i co jest twoim priorytetem. Z tego co piszesz nie zalezy Ci na uzyskaniu maksymalnej masy mięśniowej.
Jak dla mnie uzupełnianie diety jest normalne, jeżeli kogoś stać na suplementację to czemu nie. Ale na razie krótko chodzisz na siłownię, przy dobrej diecie nie musisz koniecznie brać supli. Ewentualnie carbo, jeżeli wysiłek fizyczny jest spory + jakieś witaminy. Ale o to lepiej zapytaj w dziale suplementacja.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Staraj sie bez,jesli na poczatku przygody z bjj chcesz od razu suple,to co bedzie za pol roku za rok,jak treningow bedzie wiecej i beda ciezej?To juz bez 3 wiader zoltego proszku nie pociagniesz.

Pytanie jest niepotrzebne,sam g...wiem o odzywkach ale z tego co mi sie wydaje to ludzie sami odczytuja po reakcjach swojego organizmu czy potrzebuja supli,jesli osiagna swoj genetyczny max a chca wiecej to trzeba sobie pomagac,ale na poczatku jedz naturalnie.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Pin, czemu Cie nie ma?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie freestyle nunchaku

Następny temat

Policyjne liceum

WHEY premium