SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa siłownia do 800 zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71
Cześć, chciałbym zakupić sobie sprzęt do domowej siłowni. Budżet taki jak w temacie - ok. 800 zł Znalazłem taką ławkę https://www.hop-sport.pl/lawki-treningowe/lawka-treningowa-hs-1090.html#reviews - podoba mi się, ma wszystko czego potrzebuje, wydaje się być niezła jakościowo, cenowo całkiem nieźle. No właśnie, wydaje się - warto ją kupić za te 650 zł? Nie jest to jakiś szajs? Nie oczekuję profesjonalnego sprzętu bo wiadomo, że nie za te pieniądze ale jak już wydaję te 700 zł to chciałbym żeby mi tych parę lat posłużyła dobrze do amatorskiego treningu w domu. Może lepiej w podobnych pieniądzach złożyć zestaw z osobnych części? (100-150 zł mógłbym dołożyć). A jeśli nie ta ławka to czy ktoś mógłby mi złożyć przykładowy zestaw za te powiedzmy 800 zł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Co masz aktualnie na stanie w tej swojej domowej siłowni?


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2019-04-23 20:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71
Mam ławeczkę do brzuszków natomiast jej jakość jest delikatnie mówiąc średnia (dostałem ją w prezencie, taka taniocha z Lidla). Mam też gryf długi (prosty), dwie hantle no i trochę obciążeń.


Zmieniony przez - Kusuks w dniu 2019-04-23 20:36:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no właśnie wydaje się to jest dobre określenie tej ławki, te gadzęty przy niej są niepraktyczne, po jakimś czasie wszytsko bedzie chodziło, lawka nie będzie stabilna.

Zakup ławkę i osobne stojaki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
autorze ogólnie moze i parametry nie są złe dla Twojej propozycji,ale cenę podbijają wg mnie zbędne bajery jak ten modlitewnik i pseudo praska
Faktycznie sama ławka ze stojakami i za resztę kasy inne niezbędne sprzęty bardziej spełnią swe zadanie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71
Dzięki za podpowiedzi, faktycznie chyba zdecyduje się na ławkę i stojaki z Marbo - tylko zastanawiam się czy kupować serię Home czy Semi Pro - jestem dość wysoki i chuderlakiem też nie jestem - więc może lepiej się szarpnąć i kupić Semi Pro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Podchodzilbym indywidualnie do każdego produktu który bym chciał kupić. W sensie nie bfalbym w ciemno tylko dlatego że to "semi-pro" ani bym nie odrzucił tylko dlatego że to "home"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Home też ma dobrą wytrzymałość

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unoszenie nóg w zwisie na drążku

Następny temat

Wioślarz do 1000zł

WHEY premium