SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolny odcinek pleców - jak przyspieszyć leczenie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112
Witam.
Przed chwilą wróciłem od lekarza rodzinnego. Bolał mnie od jakiegoś czasu po treningach dolny odcinek pleców (kręgosłupa?). lekarz przepisał jakieś tabletki i nakazał na miesiąc wstrzymać się od treningów boksu tajskiego, a nawet od siłowni czy biegania, pozwalając jedynie na pływanie.

Czy da się jakoś przyśpieszyć proces leczenia? Kolega poradził mi wizytę u masażysty...

Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Może nie przestawaj trenować a jedynie rób sobie zwisy na drążku po treningu i chodź na basen

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Z tym dolnym odcinkiem to właśnie jest ciężko. Sam mam z nim problem już od jakiegosa czasu. Od tamtej pory nie robie MC i wiosłowania w opadzie. Tylko podciaganie nachwytem. byłem u lekarza, miałem robiony rentgen ledzwiowego. Nic nie wykryto. Kręgosłup ok. Więc w moim przypadku musza to byc naciagniete miesnie, choc bola juz dosc dlugo.

Mam nadzieje że tobie uda sie wykurowac szybciej plecy niz mi. Niestety akurat ta partia dziala przy wiekszosci cwiczen ;/ zlozonych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja kostki

Następny temat

Ból bicepsa przy podciąganiu szerokim chwytem

WHEY premium