SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolegliwości jelitowe ;(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o diete pod IBS, mi sie to przytrafilo z kombinacji ogromnego stresu, takiego ze zapominalem jak sie nazywam ( bez jaj ), do tego roa+tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
no ja na tle stresu tez miewam akcje biegunkowe, dzis naszczescie ok jak by, zobacze bo wczoraj był dzien NT i mało kcal, zobacze jutro o dzis wpadnie troche zarcia.

ogólnie dzieki za info. soga ci wdupie a co mi tam ; )

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
WhoIam_ a zanim ci sie to zaczeło nie miałeś zaparć ??

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
niee nic z tych rzeczy, teraz to wygladało jak by rozwolnienie z zaparciem heh, bo siadałem piarda j**lem szedlem do pokoju, 5-10min i znowu jak bym mial czym a nie mialem ale isc musialem ,troche wody i tyle... i tak z 10x juz mnie k***ica brałą. narazie ok jest. zobacze jutro

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
bo czasem bywa ze przy zaparciach albo częstych biegunkach robia sie małe ranki w srodku i wtedy tez takie uczucie.

ja tak mialem i czopki propolisowe pomogły :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
WhoIam nie przejmuj sie tym zbytnio. Jakby sprawa sie dluzej ciagnela to wtedy trzeba pomyslec. Najczesciej przyczyna jest jakis czynnik i wyeliminowanie go skutkuje poprawa. Tak jak pisalem wczesniej IBS tu zdecydowanie nie pasuje. Kult bez obrazy ale jesli u Ciebie zdiagnozowano IBS to nie znaczy ze u kazdego kto mial chwilowe problemy jelitowe tez trzeba to upatrywac i niepotrzebnie straszyc a jak wiadomo stres kiszkom nie pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
kult a Ty miales postac biegunkową czy zaparciową ze miales przy tym az takie bóle ze nie wychodziles z łozka?
nikt nie twierdzi ze masz ibs ale jak dluzej sie to bedzie ciaglo to mozesz sie zaczac leczyc w tym wlasnie kierunku bo mi to zajelo ponad 3miesiace stresu i ciaglych badan zanim doszedlem ze moze byc to wlasnie ibs i nawet pieprzona kolonoskopie robilem ( kto przechodzil to badanie to wie ze jest to kure... nieprzyjemne )
Wyleczylem to na poczatku duspatalinem ale głownie dietą...Od tego czasu jem caly czas wszytsko gotowane a unikam smazonego


Zmieniony przez - mulari w dniu 2012-04-06 16:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50cencik - nie zdiagnozowano, sam do tego doszedlem lekarze sa gowno warci , chca tylko kasy. pisze tylko ze mi sie tak zaczelo a myslalem ze to co innego itp. Mulari - pity, bole, zaparcia i biegunka zmienne co kilka godzin... Najwazniejsze aby nie robic przeczyszcenia , to najgorszy blad, jaki ja robilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
witam, przypadkiem trafiłem na ten temat, też mam podobny problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byl temat w dopingu o ibs i ludzie sie wypowiadali co i jak, trzeba znalezc , byly chyba tam male rozpiskidiety zasady itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M- dien ph Brał ktoś?

Następny temat

epivar i e-pol brał ktoś?

WHEY premium