SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dolegliwości jelitowe ;(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
Siemka

Jest problem, mianowicie miewam częste napady wypróżnień, ale to jest tak jak by ciśnie mnie idę nic ciekawego i za chwile znowu, jak bym nie mógł za 1 razem załatwić sprawy. Zaczęło się od kąd poszedł 2 strzał trenu, może to zbieg okolicznośći, oral nie leci żaden. . Juz myślałem ze to od wody która pije 'kranówka' xd Co może nie funkcjonować dobrze ?

W co sie zaopatrzyć ? Miał ktoś coś podobnego ?

manipulowanie węglami.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
mi pomógł helicid, stosowałem 20mg codziennie przez 2 miesiące, miesiąc-dwa miałem potem spokój a teraz znów zaczynam podpierdywać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
upup

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze byc IBS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
kult jasniej ? ;]

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadrazliwosc jelita grubego - nie wazne czy bierzesz orale czy nie, saa wplywa na to, jesli raz to dostales, to mozesz miec do konca zycia, nawet jak zjedziesz z koksu, pozniej kombinowanie z dieta i takie tam aby jakos minimalizowac bol i sranie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
są od tego leki aby to jakos blokowac, leczyc, etc ?

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
choroba do dzisiaj nie jest uleczalna a powodow choroby jest tyle ze masarka, glowna przyczyna jest stres, saa, antybiotyki, zla dieta ( czyt za duzo czerwonego miesa, bialego ryzu i makaronu, za malo blonnika i zdr fatow). Modl sie zeby przeszlo, walczylem 3 lata, lezalem w lozku czasami po 3 dni... Co jeszcze jesz do tego? jakie suple, jaka dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Probiotyki spróbuj powinno przejsc - lactoral raz na dobre przez 3 tygodnie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wydalem na lekarzy i cudy pare tysiecy euro, 3 lata walki, niestety teraz dieta prawie non stop, o czerwonym miesie moge zapomniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja mysle, że nienajlepiej znosze pieczywo biale.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pieczywo biale padaka, ciemne jeszcze ok , ale nie czesto, trzeba sobie ustalic diete i bedzie ok, duzo blonnika to podstawa, duzo wody, ale to u nas norma ze sie pije po 5 litrow dziennie wiec looz, cukry tez podrazniaja. Jesli po saa przejdzie, to zrob dluzsza przerwe i czysto jedz moze sie tego pozbedziesz. Robilem tez kolanoskopie itp, lekarze tez gowno wiedza, dieta mi pomogla, nic wicej, szkoda kasy bylo mojej, moglem 5 litrow trenu kupic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M- dien ph Brał ktoś?

Następny temat

epivar i e-pol brał ktoś?

WHEY premium