SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodać, a może zmienić środek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3090

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

90

Wzrost

168

Obwód ramienia

50

Obwód klatki

bd

Obwód uda

60

Obwód talii

86

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Kilogram piersi, 400 gram ryzu, 80 gram orzechów, 20 jajek

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Sporo ale głównie test+meta

Opisz swój plan treningowy

bd

Cel cyklu

Utwardzenie/nabicie mieśni

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Trwa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Dośc niski

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo/mezo

Stan zdrowia

Średni

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

bd

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Sezonowcy nie trenują nóg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Bylem u rodzinnego ale powiedział mi wprost, że boi się kontroli i on nie przepisze leków, których nie zna. Taka rozmowa, druga kwestia że nie jestem ubezpieczony więc i tak muszę iść prywatnie, więc może uda mi się dostać do sportowego w poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale sportowy takie coś? Nie wiem, może i tak. Endo urolog neurolog ginekolog, ooo może masz koleżankę która ma połapane z ginekologiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
heh, bym musiał pytać, a mi naprawdę zależy na czasie. Pójdę w poniedziałek do prywatnej kliniki, gdzie mają większość specjalistów i spytam na recepcji kto jest w stanie dziś mnie przyjąć i wypisać receptę w sprawie hormonów, może uda się coś zdziałać. Endrykolog też tam sie znajduję ale sam mówiłeś o dużych kolejkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Na szczęście udało mi się załatwić cabaser i symex. Do czwartku będzie u mnie, ten symex wiem jak stosować, a ten cabaser 0,5 mg co 3 dni? przez jak długi okres czasu? Te oba środki nie koligują ze sobą, mogę brać jednocześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
cabaser 0,5 mg co 3 dni tylko na początku możesz dać e5d zupełnie nawet raz w tygodniu . Po cyklu robisz badania jakby ewentualnie coś tam prolka była podbita [mało prawdopodobne] cabaser do dodajesz do sermów do -pct.
Możesz brać oba środki jednocześnie nie ma , grożnych interakcji.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Jak zwykle szybka i fachowa porada, dzięki. Po trenie zrobię badania i wstawię przed trenem i po trenie w tym temacie to ocenicie panowie co i jak. Pct nie będzie, bo zamierzam tylko mostki stosować, więc mam nadzieję, że po skończonym trenie nie będę czuł się jak wrak człowieka, bo test będzie cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli nie masz bardzo wybitej prl (2 3 razy),to możesz od początku tak jak wnc pisal 0,5tab week,bo i tak będzie po czasie bardzo nisko,chyba że jest wybita to trzeba zrobić delikatny front,ale bez tego i tak spadnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Przed wejście na tren prolaktyna NORMA MIN 4 - MAX 15,2 miałem 6. Dzięki wam wiem, że na trenie będzie podbita ale chyba nieznacznie w tak krótkim okresie czasu. Bardziej mnie martwi te 3, gdzie przed trenem było 7x więcej , niż dopuszczalna norma. I z dnia na dzień zapomniałem co to libido, z samca który ślinił się na pierwsza zgrabniejsza kobietę, teraz jedynie robi jakieś wrażenie na nim totalna miss. Nie będę teraz badal samej prl, po prostu zrobie jak napisaliście, a po cyklu jak okaże się, że jest wysoka to dawkę tego cabasera się zwiększy. Nie znam sie ale podejrzewam, że w tej chwili bardziej blokuje mnie e2 ale jeśli badania teraz nie były by autentyczne to będę polegał na obserwacji organizmu i jak już będzie dobrze to odstawię tego symexa, aby nie zbić za bardzo tego estradiolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tren to "dziwny" środek i umie zaczarować prl nawet w krótkim czasie Podczas podawania symexu e2 spadnie i poczujesz kiedy to jest właśnie pułap dla Ciebie, więc powinieneś dać radę bez problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Udało mi się dostać cabaser 1mg/20 tabletek. Tylko, że data ważności była do 07/2015 zalecacie go jak najszybciej wykorzystać? np. w przeciągu 3 miesięcy, czy spokojnie jak prolaktyna spadnie to mogę go odstawić i kiedyś ponownie po niego sięgnąć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron nie wraca do normy

Następny temat

jaki odblok??

WHEY premium