SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobrze przypisalem zapotrzebowania wg moich danych?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 180 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1916
Witam, po dlugiej przerwie na tyle dlugiej, ze moje poprzednie konto zostalo usuniete przez administracje Staram sie wrocic do zabawy z dieta, zelazem. Na dzien dobry:
Jestem endomorfikiem
Mam 175cm
Waga: 90kg
Wiek: 22 lata
Wspolczynniki intensywnosci cwiczen, aerobow, wysilkow stawiam na srednie, tzn takie dopiero też bedą. Chce sie zredukować
Wiec na kilo masy:
Białka 2,2g
Wegli: 3?
tluszczy ponizej 0,6?

Wg wzoru ktorego uzylem wyszlo mi zapotrzebowanie kaloryczne 2106 a wg kalkulatorow dziennika 4.32: 3438kcal!

Moglibyscie wedlug siebie przypisac dla mojej osoby staty? Przez 2 lata wywialo mi z glowy naprawde wszystko a przybylo co najwyzej ponad 15kg..

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
redukcja mam rozumieć?
daj białka 2,3g
ww 3g
tłuszcze 1g

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 180 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1916
tak, dokladnie redukcja. Dzieki s.m.p.a. , potrzebuje troche tolerancji bo mam zacmienia po 2 latach przerwy, wczesniej troche stazu bylo i siłownio-dietofilii...no coz

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spoko ułóż dietę w dzienniku i będzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY

Następny temat

Kilka pytań ad mojej diety i treningu

WHEY premium