SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1603
Jak do tej pory ćwiczyłem tak(5razy w tyg.):
klata-bic
plecy
nogi
bary-przedramie
łapa(tric i bic superseria)
A teraz chce ćwiczyc tak:
klata-uda
biceps(do18serii)-przedramie
plecy-podudzia
triceps
bary-łydki
Jak widac chce ulozyc trening pod lape bo mam troche tu braki dobry bedzie taki trening czy lepiej ten 1.
Lepiej jest cwiczyc lape(triceps i biceps) raz czy 2 razy w tyg zeby urosla. Dzieki za pomoc sogi poleca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 236 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1603
Halo odpowie ktos czy nie bo chce isc na 17 na siłke i nie wiem którym planem jechać? zartuje ale mogłby sie ktos wkoncu pofatygowac. I odpowiedziec czy l;epiej 1 raz czy 2 razy lape robic w tyg i czy w 1 dzien sam bic i w oddzielny tric czy moze razem pomóżcie cos wkoncu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10823 Napisanych postów 48696 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Biceps i triceps najlepiej robić wg. mnie na osobnych treningach, a jeśli chcesz zwiększyc objetość ramienia (yyyy tyle z twojego postu zrozumiałem) to ćwicz 2 razy w tyg. ticeps i raz w tyg. biceps. Mięsień trójgłowy to przecież 2/3 objetości ramienia .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z barkiem podczas podciągania

Następny temat

Siła - nogi

Bialko zestaw