SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry cykl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
Cel cyklu to beztłuszczowa masa mięśniowa z jednoczesnym zżuceniem troche fatu z brzucha.
HMBoln Olimpa 360kaps.
Shock Therapy 440g
Storm 417g
Jak to dawkowac? i ewentualnie co dorzucic? Zależy mi bardzo na straceniu jedynie brzucha i zyskaniu dobrej masy. Mój staz to rok na dieciei na suplach m.in.mono500g gainery itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
Myślałem aby dodac carbo jedynie po treningu. Od razu napiszcie mi jak dawkowac Z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
I nie wiem czy nie kupic większych puszek Shocka i Storma, jak radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
zdecydowanie wieksze, na tych nie zrobisz cyklu pelnego. nie potrzebnie kupowałeś takie. najlepiej sprzedaj, pcozekaj az zgromadzisz kase i wtedy kup storma i shocka duzego plus wiadomoe dodatki witaminy, omega-3, bialko/gainer do uzupelnienia diety ktora mam nadzieje posiadasz? pzdr.

"Wy co macie pieniędzy kupę, hej pocałujcie mnie wszyscy w du**..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
Nie kupiłem tego storma ani shocka jeszcze narazie sie dowiaduje jak i co dokładnie Dieta jest. Rozpisz mi dawkowanie tego Hmbolonu Storma i Shocka. Ile bedzie trwał taki cykl?
Shock 1008g
Storm 821g
HMBolob 360kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1210
Doradzi ktos ? ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Co mamy doradzac, ajk ty chcesz jednocznie budowac miesnie i gubic tłuszcz. Nie da się. Podstawa w robieniu masy jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, podstawa w redukcji - jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Jak uda ci sie stworzyc jadlospis ktory pogodzi te dwa aspekty - wtedy wez sie za suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Co mamy doradzac, jak Ty chcesz jednocznie budowac miesnie i gubic tłuszcz. Nie da się. Podstawa w robieniu masy jest dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, podstawa w redukcji - jest dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Jak uda ci sie stworzyc jadlospis ktory pogodzi te dwa aspekty - wtedy wez sie za suple.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMBolon Olimp jakie opinie

Następny temat

coś na mase

WHEY premium