SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra dieta - dla plci pieknej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli masz trening po kolacji to jeszcze może być, natomiast po treningu napewno już nic-wtedy będziesz miała dużo lepsze efekty, bo organizm będzie musiał w nocy sięgać po rezerwy. Tylko dobrze by było, żeby ta kolacja była dosyć wczesna(najpóźniej 18). Co do samej diety 1500 kcal to ja jestem bardzo za, bo to bezpieczna, skuteczna dieta , rzadko dająca efekt jojo, bo jest stosunkowo łagodna. Musisz się jednak nastawić na spadek około 0.5 kg tygodniowo-ale to optymalna liczba:) Na początku może spadac szybciej, ale później unormuje się mniej więcej na takim poziomie(-0.5/tydzień). Powodzenia:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Właśnie, treningi mam wieczorne (z reguły) - gdzieś ok.19.00-20.00. Wcinam wtedy nieco wcześniej, bo z pełnym brzuszkiem
Mi akurat nie zależy na spalaniu, tylko na u3maniu właściwej wagi.
Myślałam tylko, że się przyczynię dla ludzkości
POZDRO!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Jeśli masz trening po kolacji to jeszcze może być, natomiast po treningu napewno już nic

CZYLI NIE MAM JUŻ JEŚĆ WĘGLI-w moim przypadku wafli ryżowych (40-60kcal - zależy od marki)? Nie chodzi mi o gubienie wagi tylko utrzymywanie na stałym poziomie.

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, jesli tak mało tych wafli jesz, a nie chcesz schudnąć, tylko utrzymać to spokojnie:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
chce tylko zauwazyc, ze chyba za daleko odeszlismy od tematu

gdzie ta moderatorka!?!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
moze z naukowego punktu widzenia znam sie slabo ale przetestowalam na sobie; nie ma sensu rozpisywac kobiecie jakijs super drastycznej diety bo po prostu na tej diecie nie wytrzyma i po tygodniu bedzie wpie... wszystko co na drzewo nie ucieka.
z drugiej strony na mnie dziala tylko silna obcinka wegli, zadne musli na sniadanie nie wchodzi w gre, szczegolnie ze tam rodzynki i inne takie.
Jesli dziewczyna nie trenuje to starczy jej 1,2 - 1,5 g bialka na kg masy ciala a wegli 2 x tyle. w jej przypadku - 90 bialka i 180 wegli to jest 180 kcal z wegli i bialka. Zeby nie wiem jak sie pilnowala to pare kalorii z tluszczu do tego dojdzie i bedzie miala ok. 1200 kcal dziennie.
Problem zeby to jakos madrze rozlozyc.... Jasne ze wiecej wegli rano. Ja proponuje platki owsiane z chudym mlekiem ale moze dlatego ze je bardzo lubie...
A jeszcze jedno - na mnie doskonale dzialala dieta rotacyjna.
dzien 1. 90 bialka, 180 wegli
dzien 2. 120 bialka, 150 wegli
dzien 3. 150 bialka, 100 wegli (ale to juz specjalnie dobrze sie nie czulam tego dnia)
tyle tylko ze ja dosyc intensywnie wtedy trenowalam.
Najwiekszy problem jest z tym zeby ulozyc jej taka diete, ktorej ona bedzie sie trzymac. Bo nie sztuka wyjechac z jakimis slusznymi zalozeniami teoretycznymi po stosowaniu ktorych dziewczyna bedzie ledwo zywa....

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
verona, po części się z tobą zgadzam, ale chyba troche przesadziłeś na początku. Wszystko jest kwestią motywacji, jeśli do diety dołożysz zwiększoną aktywność fizyczną wszystko będzie ok:)
Jeśli dziewczyna nie ćwiczy to efekty będą się pojawiały wolniej, a co za tym idzie ( jeśli naprawdę chce zrzucić 10 kg ) będzie na musiała czekać ok. 3 miesięcy, bo w międzyczasie obniży się jej przemiana materii no i na poczatku zawsze "jest z górki". A więc, nie sądzę, żeby przez 3 miesiące była w stanie rano jeść tylko płatki owsiane, na obiad pewnie gotowane piersi kurczaka, itd.
Prawdę mówiąc, moim zadniem, co wynika również z niemałego doświadczenia, bez sensu jest rozpisywanie diety, kiedy dziewczyna nie ćwiczy.
Niech się po prostu trzyma zasady, żeby jest mało a często, zapomni o wszelkich tłuszczach i korzysta z każdej możliwości aktywności fizycznej.
Jak zacznie odwiedzać siłownię twoja dieta, Panie Verona, będzie ok, bo sama podobną stosowałam:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dlaczego wszyscy uwazaja ze jestem FACETEM????
Juz ktoras osoba z rzedu tak sie do mnie zwraca??
Oczywiscie tych kalorii powyzej bedzie 1080.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
verona... prosze o wybaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1688
Jak to zapomni o wszelkich tłuszczach? To duży błąd w żywieniu nawet podczas diety redukcyjnej. Jak w ciągu dnia spożyje do 8g oleju rybiego lub do 20g dostarczy niezbędnych kwasów tłuszczowych z grupy omega-3 i omega-6 i na pewno od tego nie utyje. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OKROPNE SADEŁKO

Następny temat

Co jemy w szkole...????

WHEY premium