SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór orali

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam panowie mam pytania , mam nadzieje ze dobrze mi doradzicie jak zawsze :
-Czy faktycznie duza jest różnica przy iniekcjach mct czy oe i czy olej mct jest bardziej zapalny i podatny na obrzęki niz oe ?
-Leci cały czas 250 mg cypio - ostatnio skończyłem cykl metki 30 mg ed 5 tyg byłem bardzo zadowolony siła + nabicie z tygodnia na tydzień widoczna w ciężarach oraz fajne samopoczucie mniej bolące ciało- lekka masa której coś tam zostało po zejściu wody - ale minus apetyt i zgaga - dodam ze wątroba jak nowa {profilaktyka i osłonki} .
Czy jest jakiś steryd który działa podobnie jak metka ale nie ma tyle slajdów ?.Polecane jest tura , oxa, meta - [czy tura lub oxa dziła zle na zoładek apetyt ?]
-Teraz chce spróbować oxy lub tury ew znów metanabol - ale czy jest sens bawić się w orale jak watroba i bebechy są ok pomimo profilaktyki ?.
czy jest jakiś podobny steryd jak meta / oxa w działaniu ale iniekcja bez takich SAJDÓW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1
100 mg co 2 dni

łodzianin czyli nie ma sensu dawać deki 50mg e3d strikte zdrowotnie i by delikatnie szła masa z 300mg testosteronu + metka w późniejszym etapie.Master dobrze działa na mnie ale chyba średnio nadaje sie na mase , bo na rzeźbę pięknie wysusza widać pręgi i mięsnie .W takim razie co polecasz na mase a co za tym idzie siła - tak by dobrze to wykorzystać z dieta .Co byście do tego testa 300mg polecili /oprócz metki bo ona bedzie dodana ale z rana 10mg tak jak łodzianin radzi .Dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
no to poprosimy o ankiete działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
1. WIEK:40
2. WAGA:85
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:110
-udo:65
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:10 lat
6. DIETA: jest
-białko:170g
-węglowodany:400
-tłuszcz:150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test 300 mg + master 50 mg e2d ,test+ metanabol/winstrol- tez się zdarza ze trt 100 mg
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Masa i siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie ma cały czas bez offa 3 lata
11. POZIOM BF%:15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA:Taki sobie wypadek komunikacyjny dyskopatia - krótkowzroczność
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: jest , troche robią się zakola i obrastam jak małpa
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:100
-przysiad:100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
dlaczego tak słabe wyniki po 10 latach i to z saa?
coś leży ewidentnie ,taką sylwetkę i cięzary osiąga sie w 2 lata na kreatynie
4 z przodu odpuść orale daj do testa jakąś np dekę dorzuć proviron kontroluj prolaktynę
i poleć z 16-20 tyg an tym z ew podbijaniem dawki
jedz i trenuj a masa pójdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Metki mogłeś brać z 8-10tyg. 5 to za krótko Deki daj 2 x w tyg. Po 150 mg


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-07-28 18:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Nie 10 lat z przerwami na sucho , saa dopiero od 2 lat jak wskoczyłem na trt , wyniki takie jakie są takie słabe ponieważ był wypadek komunikacyjny połamany kręgosłup ls stabilizacja śruby , potem okazało się ze jest ucisk na rdzeń itd i jest problem z cun powstaje wzmocnione napięcie mięśni - kiedyś ważyłem ponad 90 kg i wyniki były lepsze ale pomimo tego sobie coś tam robie bez sterydów nie dam rady próbowałem- na saa moje ciało jest mocniejsze - mięsnie itd nawet sami lekarze przyznali po badaniach ze ciało jak i cun sie lepiej regenerują - byłem ostatnio u neurologa powiedziałem ze brałem metanabol , pokazałem wyniki badań okazało się ze wątroba itd nic nie tknięte - metanabol bardzo dobrze zadziała na samopoczucie pewnie dopamina , na mieścinie i sciegna pewnie NO azot lepiej dotlenione i dokrwione - nieoficjalnie potwierdziła ze kiedyś sama przepisywała z deka 50 mg takie srodki w szpitalu by pacjent
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1
dlaczego tak słabe wyniki po 10 latach i to z saa?
coś leży ewidentnie ,taką sylwetkę i cięzary osiąga sie w 2 lata na kreatynie
4 z przodu odpuść orale daj do testa jakąś np dekę dorzuć proviron kontroluj prolaktynę
i poleć z 16-20 tyg an tym z ew podbijaniem dawki
jedz i trenuj a masa pójdzie

Czasami stosuje mk na poprawę apetytu , co do deki npp sa podzielone opinie inni mówią ze wali po neuroprzekaźnikach, na siłowni znajomy wylądował w psychiatryku a teraz na ssri cały czas lata i nie może sobie z tym poradzić ile w tym prawdy
?
Zastanawiam się nad tura lub oxa 30 mg ed przez 6-8 tyg , bo podobno mało skutków ubocznych i czysta masa i siła w przypadku tury , jeszcze raz dodam ze meta bardzo fajna szkoda ze nie ma tak fajnego podobnegi srodka w iniekcji bez sajdów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
Wiesz jak ktoś słabej duży to go aspiryna pokręci
Oracle bum omijał jednak
Mk bym poleciał dłużej min kilka miesięcy po 30 mg (pilnuj tylko glikemi)
Metkę fajnie można by wrzucić tutaj do tej deki na kilkanaście tyg nawet w dawce 10 mg do śniadania
Testowałem to u kilku osób fajnie się to sprawdza


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-28 19:31:20

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1
Wiesz jak ktoś słabej duży to go aspiryna pokręci
Oracle bum omijał jednak
Mk bym poleciał dłużej min kilka miesięcy po 30 mg (pilnuj tylko glikemi)
Metkę fajnie można by wrzucić tutaj do tej deki na kilkanaście tyg nawet w dawce 10 mg do śniadania
Testowałem to u kilku osób fajnie się to sprawdza



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-28 19:31:20


łodzianin ty zawsze dobrze wszystkim doradzasz , tylko powiedz mi dlaczego odradzasz orale ?, np Ture ? lub oxe .Co do deki chodzi ci o npp ?, czy npp bardziej przyczyni się do poprawy lub regeneracji zdrowia jak i dobrej jakościowo masy i siły ?, jeśli tak to ile tego npp by wystarczyło nas początek 25 mg do 125 mg test e3d ? -Co do npp mam dostęp do vertex lub dna które pewniejsze ? .Jeśli możesz rozwiń swoją mysl dlaczego twoim zdaniem lepiej wybrać dany środek niż np ture lub oxe .Czy dawkowanie takiej mety 10 mg ed rano coś wniesie czy to tylko kosmetycznie ? do nabicia i większej syntezy azotu ?.Dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
Skoro organizm po 5 tyg na oralach się już buntował to lepiej nie będzie.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
Po neuroprzeksznikach to mocno jedzie tren.Kombo test plus deka to zawsze dobry wybor na mase jakosciową a orale na zastoj metke lub ankta mozesz sprobowac inj. Choc antek przy twoich wymiarach to tez raczej juz za wiele choc inj troszke mniej jedzie po żoladku.W twoim wypadku oxa i tura sie nie sprawdzi jako dodatek pod twoj cel.


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-07-29 08:10:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ile walić najlepiej enana

Następny temat

Roczny cykl na testosteronie

WHEY premium