SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór odżywki białkowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Dzięki Panowie za odpowiedzi. Patrzyłem na Treca whey 100, ale wychodzi troche drogo ;/ Nawet ta największa paczka 2275g to wychodzi ok 50zl z hakiem za 750g. SFD econo wychodzi 33zl za taka paczke, a SFD zwykle 40zl.
Czyli co, nie warto brać już econo? Z tego co widzę nikt za bardzo nie poleca tak jak wcześniej. A może wziąć zwykłe SFD? No bo jednak na każde 750g to będzie dyszka taniej. Co o tym sądzicie? Przyswajalność chyba podobna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Bierz econo sfd jak głownym kryterium jest cena , 70% białka ale masz pewne , badane itp. Ostatnio w hydrolizacie dymatize wyszło 80% a cena wyższa prawie 3 razy. Ewentualnie ostrowia też może być , ale brałbym sfd

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Econo jest ok. A co do problemów gastrycznych to białka spod szyldu SFD nie powodowały takich problemów jak np. Peak które teorytycznie jest białkiem z najwyższej półki. Czasem jak brak kuraka w domu czuje się jakbym był w komorze gazowej :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Ok dzięki, sogi przyznane. A jeszcze taka ostatnia rzecz. Czy opłaca się dopłacać do zwykłego SFD wpc? Tam już jest 80% no i trochę lepsza rozpuszczalność, a jak ze smakiem w porownaniu do econo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jak jest kasa to pewnie że protein plus , smakowo dla mnie nawet ok, mi podeszło przynajmniej te z przed 3 miesiecy , niewiem czy sie coś zmieniło

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napalm + inne sporty

Następny temat

Białko Sandi czy Alpa Male

WHEY premium