SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich fanów MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
Witam was wszystkich fanów MMA mam dla was coś extra mówiłem kiedyś o pewnym utalentowanym Polaku który podpisał obecnie kontrakt na 5 walk w USA jego przeciwnikiem ma być ponoc Gilbert ale na 100% niejest pewny pierwszą walke już stoczył i wygrał gdy wygra 4 walki a bardzo możliwe bo jak sam mówił prawdopodobnie zobaczyć go będzie można w UFC tutaj jego profil www.myspace.com/pridepsycho  obecnie mieszka w Niemczech jak mówił strasznie mu się nudzi i często przebywa na czacie aby popisać z Polakami zrobił tam pokój o nazwie mixed martial arts tu link do czatu
http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=mixed martial arts  to by było na tyle sam mi kazał to zrobić żeby wchodzić na czat bo jak mówił lubi pisać z Polakami i naprawde jest utalentowany zresztą Robert zaprasza na czat tam możecie mu zadawać rózne pytania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600
Dodam że Robert ma tam nick MAX_26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Max :D hehe ziom 3mam kciuki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Roundhouse

Następny temat

Rozciąganie- pomocy

WHEY premium