SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do banana - MR SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
Witam
Miałem już dawno ruszyć ten temat, ale nie mogłem się zebrać.
Jako że za jakiś czas rusza kolejna odsłona MR SFD, mam pewną sugestię nie koniecznie na ten rok, ale na kolejne. W konkursie powinny brać udział osoby, wyłącznie czynnie biorące udział w życiu forum, tzn wypowiadające się chociaż raz na kilka dni, czy też prowadzące swój dziennik bądź też galerię czynnie.
Denerwująca jest sytuacja taka, że przychodzą zawody (teraz dam tylko przykład jeden z wielu) i taki Marcin_Olb dodaje swoje fotki po czym wygrywa i zgarnia nagrody sami wiecie jak wartościowe, a pojawia się na forum tylko chwilę przed zawodami i chwile po, następnie cały rok odpoczywa od forum.
Moim zdaniem nie tak powinno to wyglądać. To tak jak by zarejestrował się u nas Hardkorowy Koksu (pewny zwycięzca) i pojawiał się tylko na zawody MR SFD z fotkami, zgarniał nagrody i bajo do następnego.
W zawodach tych brać udział powinni tylko zawodnicy biorący czynny udział w życiu forum. To moja sugestia

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kolego...

Średnia roczna ilość postów
Marcin_Olb
452

n3x1983
144

Nadal uważasz że bierzesz czynny udział w życiu forum?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Jest zarejestrowanym uzytkownikiem od kilku wiec ma pelne prawo zeby startowac w konkursie.

Sprawa mogla by sie tyczyc osob nigdy nie zarejestrowanych wczesniej z kilkoma postami ktorzy wpadli na forum w momencie kiedy zobaczyli ze kroi sie jakas wygrana.

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2012-06-12 23:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
Amentoris
Kolego...

Średnia roczna ilość postów
Marcin_Olb
452

n3x1983
144

Nadal uważasz że bierzesz czynny udział w życiu forum?


Amentoris.... nie mam słów, podzieliłeś posty przez ilość spędzonego czasu na forum?? bardzo nierozsądne. Takim sposobem to można nabić w 1 rok 500 postów a w drugi 0 i będziesz mówił że ktoś jest aktywny bo ma średnią 250 na rok? Zastanów się.

Ja nie mówię o sobie, powinieneś się domyśleć to po pierwsze.
Są ludzie aktywni z bardzo dobrymi sylwetkami którzy mogli by śmiało wziąć udział w zawodach.

Zresztą Marcin to tylko przykład jeden z wielu.

Robert Burneika rejestruje się dziś na forum i za rok na kolejne MR SFD wkleja foty mając kilka postów i zgarnia nagrody, byłbyś dumny?? Bo ja tak jeżeli brał by czynny udział na forum, można by z nim pogadać, podpytać coś itd. Na pewno nie był bym dumny, a raczej wk***iony, gdyby przychodził tylko po nagrody, a później wypinał się na forum, napisał kilka postów dla utarcia dupy na rok i wrócił na następne zawody, bo to jest krzywdzące dla innych.

Zresztą to tylko moja sugestia i nie mam na celu obrażać nikogo


Zmieniony przez - n3x1983 w dniu 2012-06-12 23:58:19

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
akurat Marcin udzielał się czynnie na forum
czasami lepiej napisać rzadziej a konkretniej

Burneika już jest zarejestrowany na forum ,więc może startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to niech się zarejestruje ten Burneika i wygra te nagrody
Ty sponsorujesz?

Nie,
więc nie zawracaj dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Do kolejnej edycji Mr SFD pozostało wiele czasu, o szczegółach będę myślał pewno dopiero pod koniec lata , jak co roku.

Jednak regulamin jest od początku jasny i klarowny.

Ostatni https://www.sfd.pl/IV_MISTRZOSTWA_Mr_SFD_i_II_MISTRZOSTWA_Miss_SFD__REGULAMIN_i_ZGŁOSZENIA_-t804973.html

"2.2
Za uczestnika zawodów Mr SFD uważa się osobę spełniającą następujące kryteria:

- rejestracja na Sportowym Forum Dyskusyjnym nie później niż 02.10.2010, tj minimum 12 miesięcy wstecz od daty rozpoczęcia zawodów "


Zawsze jest to jeden z wymogów podstawowych.
Nikt 'świeży na forum', kto zobaczy konkurs i pomysli , że sobie weźmie w nim udział, wystartuje i wygra - nie zrobi tego.

Przykład z Marcinem - bardzo źle trafiony, wręcz słaby.

TO nie są tematy sponsorowane, że dajemy użytkownikowi jakiś zestaw suplementów i liczymy na jego relację, prowadzenie rzetelnego dziennika itd. To są zawody, gdzie prezentowana jest sylwetka, jak dobrze wiemy , by ją odpowiednio rozbudować potrzeba lat , poświęconego czasu , itd. I zapewne większość ze startujących nie miałaby / nie ma czasu na prowadzenie dzienników na forach dyskusyjnych, sam wiem jakie to czasochłonne bo kilka takich prowadziłem ,a co dopiero ma powiedzieć ktoś kto podchodzi do tego sporu naprawdę na poważnie.

Nie spodziewam się byśmy coś w tej kwestii zmieniali w najbliższej edycji, bo mogłoby to spowodować spadek startujących osób, mniejsze zainteresowanie mistrzostwami, itd. Do tej pory z roku na rok poziom jest co raz wyższy i widać, że startujący przykładają się do poprawy swojej sylwetki , nie możemy ich 'zmuszać' do tego by opisywali to na forum , prowadzili swoje dzienniki , czy udzielali się po różnych działach. Większość z tych co byli w top 3 w danej edycji , ma swoje tematy w galerii zdjęć i tam czesto udzielają jakiś porad, odpowiadają na pytania , etc.

Także pomysł raczej troche bez sensu, ale nie mówię, że nie pojawią się jakieś zmiany w tegorocznej edycji, która mam nadzieję, odbędzie się jak w latach poprzednich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
luz, to nie najazd tylko sugestia.

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12020 Napisanych postów 160359 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234139
a ja moge startowac? bo nie wiem czy jestem aktywny dostatecznie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
musisz jeszcze troche pospamować

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-06-13 12:44:38

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2012-06-13 12:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12020 Napisanych postów 160359 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234139
ty wez sie do roboty, bo ci bolda zdejmniemy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś dziwnego z forum w dziale 35+

Następny temat

PYTANIE

WHEY premium