SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Arkadego - monitory tętna. Hlp!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkady, czy Sigmę można kupić w detalu (lubię widzieć co kupuję, z wysyłką mam niemiłe doświadczenia).
Mniej więcej ile kosztuje?
Z wymianą baterii pewnie też nie ma kłopotu (jak w Polarze).
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak można. Ja ją zwyczajnie zakupiłem w dobrym sklepie rowerowym w Szczecinie(koszt około 250 zł).
Z poważaniem Arkady

Moderator Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za info.
P.S. Pytałem w jednym sklepie o monitory tętna. Totalne zdziwnienie,'monitory czego? tempa, nie nie mamy. Albo 'a co to jest' itp. Spróbuję w rowerowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedwczoraj dostałem swojego M52. Na razie nie obliczyłem swojego OWNZONE - biegałem z ręcznie wprowadzoną strefą limitu. Próbowałem (próbuje) natomiast wyliczyć OWNINDEX i mam z tym kłopoty. Si2uiel spróbuj coś doradzić, bo już się lekko niepokoje, czy z moim Polarem jest wszystko w porządku. Test wykonywany jest do połowy, po czym pojawia się komunikat o błędzie. Staram sie dobrze zwilżyć elektrody, wyłączam wszelkie odbiorniki (ale nie wtyczki z prądu); ogólnie postępuje chyba zgodnie ze wskazówkami z instrukcji.
Aha, podczas biegu Polar spisywał się bez zarzutu, ale transmisja została przerwana w samochodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Hmm, ciezka sprawa. Mnie nigdy nie szwankowal przy obliczniau own index. Sprawdz czy zamontowales nadajnik na dobrej wysokosci i czy naprawde mocno i dobrze przywiera. MUSI dzialac , to naprawde dobre i solidne urzedzenia. Napisz jak efekty bo ciekw jestem. Podczas testu najlepeij lezec i nie ruszczac sie ale to pewnie wiesz. Nie rozumiem co mialo znaczyc "ale w samochodzie transmisja zostala przerwana' ? W jakim samochodzie ?

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To częsta sprawa. We wszystkich pomieszczeniach zamkniętych o małej kubaturze( dużo metalowych części) monitory przestają działać. To normalne i mija po wyjściu na zewnątrz. Wielu ludzi to już zauważyło.

Moderator Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
To prawda ale po co komu monitor pracy serca w samochodzie ? ? ?

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Np. adrenalina ci uderza grzejąc 200kmh gierkówką i ostrzegawcze pikanie przy przekroczeniu założonej strefy tętna daje ci znać, że trzeba zwolnić

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Heh, no chyba tylko Albo dla kierowcy, pikanie wskazuje ze zasypia bo opuszcza dolna strefe :)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UFF, dzisiaj wyszło (3 próby na 5). Przypuszczam, że kluczowe znaczenie ma to, że przy udanych próbach b. mocno zmoczyłem nadajnik (a nie zwilżyłem jak wcześniej).
Co do transmisji w samochodzie to jest po prostu tak, że do lasu - gdzie biegam - podjeżdżam autem i po zakończeniu joggingu po prostu nie wyłączyłem stopera; z dwóch powodów:
1) końcówkę pobiegłem mocnycm sprintem i chciałem sprawdzić w jakim czasie ustabilizuje mi się puls (jak szybko powróci do stanu spoczynkowego),
2) chciałem też po prostu sprawdzić czy monitor będzie podatny na zakłócenia wynikające z pracy takie urządzenia jak samochód i... niestety się trochę zawiodłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE BIAŁKA,WĘGLOWODANÓW...

Następny temat

suszone owoce

WHEY premium