SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tyje? - pytam w imieniu dziewczyny..;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
tzn, jesli chce z tego wysc zdrowo i nie roztyc sie to troche to potrwa, przede wszystkim niech zacznie powoli zwiekszac kalorie, organizm potrzebuje okolo 4 dni na przystosowanie sie do nowyc warunkow, tak wiec proponowalabym dodawanie po 50kcal co 4 dni albo po 100kcal i troche ruchu wtedy, az dojdzie do bilansu na zero, oblicz jej zpotrezbowanie cos okolo 2k wyjdzie chyba, no przede wszystkim zadnych diet typu montignac, south beach, low carb na razie musi dojsc do zdrowia, a wiec zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
to koniecznie przeczytaj https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
ttp://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html
znasz sie zapewne troche na odzywianiu to nie bedzie dla Ciebie trudne, wiesz ja tam ekspertem nie jestem, ale sledze te foum, czytam , troche wiem, na pewno w maliny Cie nie wpedze
bynajmniej nie swiadomie, bo chce pomoc, a nie zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Tzn uświadom mnie: zwiększenie podaży kalorii zwiększy metabolizm a tym samym przyspieszy spalanie? dobrze rozumuję? Czyli po prostu: zje więcej, więcej schudnie?
I to wyliczanie co do 50kcal...nawet ja jak byłem na cyklu to nie miałem az tak dokładnej rozpiski.. Ale czego sie nie robi dla ukochaniej
Diet low-carb ani innych nie wprowadzę.. po pierwsze nie wiem, czy starczyłoby mi wiedzy a po drugie strasznie to rygorystyczne jest..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
co do retencji wody po pigulkach, to po prostu zaczyna tak jakby puchnac, bon komorki lapia wode i pecznieja zwłaszcza brzuch i biodra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
ja podalam 50 ale nie wiem ile tak naprawde, widac stan kiepski, a nie chcialam podac za duzo, z ta setka i ruchem to w jakims poscie czytalam, to chyba to bedzie lepsze i szybsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Mówimy o komórkach tłuszczowych tak? Długo się ten efekt bedzie utrzymywał?


Ehh..jednak budowanie własnej masy jest o wiele łatwiejsze niż próba pomocy w redukcji u kogoś...

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Jutro ją wyciągam na lekki obiadek i idziemy biegać... NIe ma co zwlekać chyba...

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
łapanie wody to nie tycie, po prostu powieksza sie objetosc, jak dlugo to nie wiem, chyba po odlozeniu/zmianie pigulek to powinno zniknac, no na masie latwiej bo mozna miec wykroczenia tu trudniej, poczekaj prosze jeszcze na specjalistow, zeby wszystko bylo jasne w 100 procentach moze obli, skalar alb sniv tu zajrza oni dadza Ci rady w 100% pewne, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
ale z ruchem nie zwlekaj ruch nigdy nie zaszkoddzi, to samo zdrowieni relax, boagac biegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Wiem, że to nie tycie Czyli ten efekt nie zniknie po jakimś czasie, tylko dopiero po odstawieniu pigułek?

Dzięki za porady, jutro dziewcze moje nadrobi lekture i będzie samo odpowiadać. Może też wypowie się któraś z wymienionych przez Ciebie osób.
Dzięki i dobrej nocy.
pozdrawiam

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie diety

Następny temat

brak apetytu

WHEY premium