SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diuretyki-pytania do znawców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
W związku z tym, że nie mogłem znaleźć konkretów, pytam. O zastosowanie diuretyków, w tym o suplementacje potasem i magnesem i jak ma się to, do stosunku soli w organizmie, jak długo można je stosować, żeby osiągnąć najlepszy efekt i jak ma się to do samopoczucia, to istotny element w moim przypadku, bo nie wychodzę na scenę, tylko wchodzę na wagę, pomiędzy ważeniem, a galą mam +/- 7-5 godzin, i jakie węgle wrzucić po ważeniu, proszę o odpowiedzi tych którzy maja pojecie z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
na prawdę nikt nie ma pojęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 642 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19351
dokladnie tak jak napisales uwazam ze w twoim przypadku zbijanie wagi diuretykami nie ma sensu bo nie bedziesz mial sily na walke do tego skurcze ktore moga ja calkowicie uniemozliwic moze wypowie sie ktos jeszcze z wiekszym doswiadczeniem ale mysle ze to kiepski pomysl w twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
ja jestem mniej narażony na skurcze niż cool-turysta, boje sie osłabienia, cool-turyści musza się przypinać i jakoś dają radę, a w tedy są bardzo narażeni na skurcze niż ja podczas walki 5g magnezu/dzien i będzie ok tylko co z potasem, bo tu nie można przesadzić no i z solą... moze jednak ktoś się wypowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W razie skurczów nabądź sobie aspargin

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-08-21 17:40:08

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
KoksikzBG-"proszę o odpowiedzi tych którzy maja pojecie z góry dziękuję", czytaj proszę uważnie proszę, ale dzięki za chęci. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Miałem raz przyjemność z diuretykiem. Daj jednorazową dawkę 40 mg furosemidu pod język i po pół godzinki idziesz siusiu raz, potem drugi po godzince. Wejdź na wagę przed i po oddaniu moczu to będziesz wiedział ile wody zeszło i czy to cię satysfakcjonuje. Furosemid nie powinien wpływać mocno negatywnie na potas ale co do kontrolowania aldosteronu to się nie wypowiem.
Ja odczułem ładny spadek ciśnienia bo po to dostałem diuretyk ale przyczyną ciśnienia była nie tyle retencja co adrenomimetyki. Może Ci to coś pomoże.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
furka, to stary juz diurektyk, i tak samo jak wypłukuje z organizmu sód to i potas, więc skurcze masz pewne. Z farmecutykow najlepiej sie sprawdza spironal bo zaoszczedza potas, tylko sód usuwa z organizmu dlatego nie wolno podczas stosowania spironalu dodawac potasu bo moze dojśc do mega nienaturalnego nagromadzenia tej subtancji i wtedy mozesz miec niezłe jaja. Podczas stoswania diurektyków dodaj suplementacje magnezem ale w formie wchlaniającej sie dojelitowo polecam slow mag. Na twoim miejscu leki bym zostawil w spokoju i zastowal naturalne substancje odwadniajce nie odbieraja tak zycia, rewelacyjnie sprawdza sie firmy cytogenix taraxatone, pary znajomych go przed zawodam i zastosowalo i byli mega zadowoleni. Ogólnie odwadnianiew Twoim przypadku jest nie porozumieniem napewno bedzie ubytek wytrzymałosci i siły, mocno zachwiana gospodarka wodna nie wraca do normy w ciagu paru godzin potrzeba dluzszego okresu. Jaka wage bedziesz musiał osiągnąc napewno wiedziałes duzo predzej i wtedy trzeba bylo myslec dac lekki niedobór kcali tak aby 1tydzien przed byc juz spokojny i wrócic do normalnego zapotrzeboania kalorycznego. Jesli zdecydujesz sie na diurektyki to pozniej po wadze, zacznij lądowac aminokwasy w płynie i vitargo wszystko do smieszaj i dodaj soli i pij małymi łyczkami co pare minut. Ile tego bedziesz musiał wypic to nie wiem kwestia indywidualna az bedziesz czuł sie w maire lepiej.
sorry za błedy na szybko pisałem i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5236
dzieki chlopaki poszlo po sogu mam jeszcze pyt ale zadam je na priv
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po samym winie

Następny temat

aspiryna do bolda

WHEY premium