SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diety głodówkowe czyli czy popularne czasopisma mają rację ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 41358 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126147
Żyjemy w społeczeństwie i w czasach, które wymuszają na nas presję dobrego wyglądu. Osoby prezentujące się atrakcyjnie łatwiej zdobywają pracę, za którą często są lepiej wynagradzane niż te na identycznym stanowisku o nieco gorszych warunkach fizycznych, poza tym łatwiej nawiązują relacje intymne z osobami postrzeganymi za równie pociągające, etc. Wszystko to sprawia, że wzbudzają podziw i zazdrość większości ludzi, którzy nie mogą pochwalić się interesującą aparycją.

Czyż więc mogą dziwić dążenia i starania zmierzające do poprawy własnego wizerunku? Niektórzy udają się do chirurga plastycznego, inni wynajmują prywatnego trenera, jeszcze inni katują się różnego rodzaju dietami.

Jeśli dążenie do osiągnięcia ideału piękna połączy się z coraz bardziej powszechną epidemią otyłości, nie powinno zdumiewać, że szukamy najmniej bolesnych i najszybszych dróg poprawy naszego wyglądu.

Tak rodzi się popyt, zwłaszcza na wiosnę notujemy wysyp nowej, rewelacyjnej diety, gwarantującej niespotykane efekty w łatwy sposób - w praktycznie każdym tytule prasowym.

I znów rzesza Czytelników przystąpi do wdrażania w życie niezbyt (z reguły) mądrych zaleceń, narażając się na duże ryzyko powrotu zbędnych kilogramów tkanki tłuszczowej, a w skrajnych przypadkach nawet na możliwość podupadnięcia na zdrowiu tuż po zakończeniu nieprzemyślanej diety!

Być może powiecie, że są to gorzkie słowa i że przecież wszystkie te błędy wynikają stąd, iż każdy chce wyglądać lepiej już, od razu, a nie czekać na efekt stosowania diety przez wiele miesięcy.

Czy mogę coś doradzić?

Spróbuję wskazać główne aspekty procesu tworzenia diety, która będzie działać szybko, nie zaszkodzi zdrowiu i nie będzie zanadto uciążliwa - choć też nie mogę obiecać, że będzie łatwa i przyjemna. W życiu rzadko coś wartościowego przychodzi ot tak, lekko ? (...)


Diety głodówkowe czyli czy popularne czasopisma mają rację ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Zawody w wyciskaniu własnej masy ciała

nutlove nowy