SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na budowe masy mięśniowej - poprawiona

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 718
Witam, mam 17lat, 180cm wzrostu, cierpie na rzadką "chorobę" zwaną endomorfik :P Moja aktywność to 4-5 treningów siłowych + 3-4 sesje cardio po 30-40min/tyg. Akutalnie ważę 68kg - 84pas ~ 19bf


Dieta do oceny : + dzienna dawka warzyw 400g rozłożone w posiłku przed i po treningowym





Zmieniony przez - adamkozielski w dniu 2016-08-11 22:56:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Wrzuć w przed treningowym 75g ryzu zamiast 100. W obiedzie wyrzuc 100g makaronu, zostaw 100g. Do sniadania dorzuć 10g wiórków kokos. I co to za kolacja ? daj sobie tam conajmniej 30g białka, a nie 10... ogolnie to z weglami nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 718
W takim razie gdy obetne te 100 makaronu + 25 ryżu ~ 90 węgli to mam je czymś zastąpić? Po przeliczeniu swojego Zapotrzebebowania Energetycznego wyszło mi 2600kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
W dni tren możesz ew. dorzucic z 50g ktoregos produktu, a w dnt zostaw obcięte. Nie wazysz duzo to taka ilosc wegli wystarczy zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 718
Dzięki wielkie, jeszcze mam jedno pytanie jak najlepiej rozłożyć białko w diecie? Okołotren czy lepiej może potren - obiad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem (o ile zapotrzebowanie jest dobrze wyliczone, bo wydaje się być mało jak na masę) to dieta jest ok, prócz tego, że nie ma warzyw, tłustych mięs, ryb, suszone owoce owszem od czasu do czasu, ale sezon jest i warto jeść świeże, suszone często są dodatkowo karmelizowane/kandyzowane. Kolacja nie ma białka właściwie.
Jesli mowa o białku to powinno być w każdym posiłku, minimum 20g, by można było osiągnąć prób leucynowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na budowe masy mięśniowej

Następny temat

jak zrobic skuteczną rzezbę

WHEY premium