SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide Hi-Teca........................

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Czy dibencozide hi-teca jest dobre?? Bral to ktos moze?? Bo o megabolu slyszalem roznie wiec sie pytam o hi teca.
Czekam na opinie
DJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
temat z 2002 roku...



wiesz, z dibencozidem jest tak, ze jedni nie odczuwają jego dzialania (vide: ja - brałem trzy tygodnie i nic), a inni bardzo sobie chwalą (vide: moj kolega ktoremu dalem pol opakowania w prezencie i ktory relacjonowal, ze lodówka mu sie nie zamyka). mozesz sprobowac zwiekszyc dawke, albo podarowac koledze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wogole juz jest? Na ich stronie pisze, ze w przygotowaniu. Tak czy siak nie spodziewalbym sie zbyt wiele po tym produkcie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Diben Hi-teca jest juz od dawna.... Pytasz czym sie roznia? a czym moze sie roznic B12 od B12....?:)

Mam trzy latka, trzy i pol siegam glowa ponad stol.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wogóle sama teoria, że jakaś witamina w dowolnej postaci jest w stanie dopakowć człowieka przez miesiąc o 7 kg jest......no comments

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Lucek z całym szacunkiem ale nie masz racji. Oni piszą prawdę w tych reklamach, trzeba 'tylko' dostarczyć większej ilości tego suplementu - tzn w ostatnim dniu całego cyklu szamasz 7kg i wszycho gra... hahahaaaa

Pozdro chłopaki :)

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fakt pomyliłem się. Bardzo przepraszam całego Megabola


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
słyszałem tylko tyle ze jest bardzo drogie ,za drogie , do magnum (megabolu) nie mam zastrzezen oprucz tego ze pryszcze wyskakują .

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1071

Byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 199
Nie wiem jak ten HiTec ale Megabola stosowałem i rosłem (chociaz tez jadłem inne odzywki). Ale znam takie ofiary co po niczym nie rosną, chyba, że po metce. Lepiej niech se w kosza pograją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Panowie, różnica między Dibencozide Hiteca a Megabola jest zasadnicza i bardzo istotna.
Megabol kosztuje 20 PLN a Hi Tec 80 PLN. Więc nie widziecie różnicy ?

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ale w hi-tecu jest prawie 10x więcej dibencozydu w 1 kaps.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do lucka

Następny temat

kreatyna

WHEY premium