SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Desma - świat się zmienia, Winstrol też. Ale czy na lepsze?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
To prawda, ale te ampułki są zdecydowanie gorszej jakości niż Zambona. Wygląda na to że bliżej mi nie znana Desma ma sprzęt.. co najwyżej kategorii B.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
przesadzasz troche ;) jak dla mnie towar wyglada mniamusnie a czy ampulka jest 1mm wyzsza czy nizsza to mnie to szczerze ******li
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
To wygląda jak ZAMBON,coś dziwnego czyżby ZAMBON sprzedał licencje??

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sprzedal juz dawno,

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Pewnie masz rację e-lite - z natury jestem sceptyczny do takich nowości. W....ia mnie natomiast fakt, że Desma to przecierz hiszpanie. Rozumien ruscy, ukraińcy, araby.. itp. mogą sobie robic lipe, ale hiszpańska firma która kupiła i robi lek zamiast Zambona powinna wykazać się jakaś jakością wykonania.
Tym bardziej że od lat jest tyle jaj z podróbkami tego koksu. Chyba kupując licencję mieli swiadomość że trzeba robic ładnie...żeby choć minimalnie odróżniać się od fejków. No chyba że stwierdzili że to i tak nie ma sensu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Oni tego nie robia zeby koksy mialy szczescie : )

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dokladnie, maja standardowe maszyny /na pewno z jakimis certyfikatami ISO etc/ wiec wszystko jest ok a ze jedna ampa o milimetr wyzsza od drugiej to tylko takcy jak my dostrzegamy, zwykly czlowiek sie nad tym nie zastanawia i wcale to nie oznacza ze jest cos zle zrobione, takie sa maszyny, wiele firm produkujacych ampulki robi podobne i nikt o tym nie dyskutuje bo to nie jest az tak wazne, wazne jest to co jest w srodku zeby bylo dokladnie 50mg reszta to szczegoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
idz do sklepu jakiegokolwiek spojrz na butelki po piwie zobacz czy wszystkie sa rowne, to samo z butelkami plastikowymi... kazda jest inna a wszystkie dobrze smakuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
Mam takie samo winko jest ok jestem po 20 strzale daje kopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Krotos, jakie masz dane produkcji - to samo co ja? Jak dasz radę to wrzuć fotkę. No nareszcie ktoś z tym samym winem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały cykliczek

Następny temat

oxandrobolon

WHEY premium