SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deska nowa czy używana (SP)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Witam. Mam 600 ziko na deche jeżdże juz 3 sezon potrafie jeździć na prawąi na lewą noge. Jeździłem tzn uczyłem się na Atomic Axum 05/06 (jak możecie napiszcie cos na temat tej deski). Deska bvyła pozyczona. Teraz musze sobie kupic własną. Czy opłaca suię kupic Axum (550zł) czy doradzilibyście cos innego do snowparku ? Opłaca sie kupować używke. Nie mam za dużo kasy i dlatego a musze jeszcze wiązania kupic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 792
Jeżeli chcesz na freestyle i jesteś w miarę początkujący w tej akurat odmianie to jak najbardziej polecam. Atomic co prawda nie jeździłem jeszcze na tym sprzęcie ale narty mają w miarę dobre xD
No i cena jest przekonująca do kupna tej deski jeśli masz tylko tyle sianka :)

Jak kupisz to opisz jak się jeździ.

Życzę miłej jazdy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
nie kupiłem ale jeździłęm na niej :) przez 2 sezony no deseczka całkiem wporzo ma 2 krawędzie deska typowo do jibbingu. Postanowiłem ze jak nie bede miał okazji kupic taniej (bo mam "pochytane" :P :P)to kupie tego axum nową za 550 zł. A używki pierd** za dużo Pier*** się z tym czy jest dobra a poza tym mało kto sprzedaje deski używane a po "warszawach" (mieszkam na śląsku) nie chce mi sie jeździc.

Link do axuma http://www.sklep.polysport.pl/index.php?p3898,deska-snowboard-atomic-axum-156-cm
co sądzicie o tej desce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok w dal z miejsca obunóż.

Następny temat

wyskok

WHEY premium