SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Zgadzam sie z Toba, ale ja piszac o polsce mialem na mysli sam kraj, nie rzad i cala reszte - bo to koszmar....

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tam ojczyzna gdzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Nie rozumiesz mnie chyba. Mam na mysl nie ojczyzne, a kraj - geograficznie...

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Jak poprzednicy polecam psychiatrę, nie ma się co bać, tak naprawdę w ch.j ludzi z tego korzysta - terminy oczekiwania o ile nie idziesz prywatnie są 2-3 miesiące... Ziółka to raczej marketingowe ściemy, choć dziurawiec faktycznie wpływa na zwiększenie poziomu serotoniny i jest przeciwwskazany przy lekach antydepresyjnych (możliwość wystąpienia zespołu serotoninowego). Nowoczesne leki przeciwdepresyjne nie uzależniają i nie kolidują z treningiem (może być po nich ciężej z mobilizacją co najwyżej). Nie jest też tak, że leki to, jak pisał Knife, leczenie skutków nie przyczyn - czasem depresja jest spowodowana zakłóceniami w pracy neuroprzekaźników i wtedy farmakoterapia jest jak najbardziej wskazana. Równie skuteczna bywa też psychoterapia (indywidualna lub grupowa). Wal do lekarza i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie mieszkasz jeśli mogę spytać?
ja siedzę w Anglii i czego mi tu najbardziej brakuje to lasów. znaleźć 1 hektar lasu to już sukces, przeważnie są tylko takie placki że trochę drzewa, a tak to łąki, pastwiska, pola, właśnie tego lasu mi brakuje, a co do reszty to mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
DZlK
Jak poprzednicy polecam psychiatrę, nie ma się co bać, tak naprawdę w ch.j ludzi z tego korzysta - terminy oczekiwania o ile nie idziesz prywatnie są 2-3 miesiące... Ziółka to raczej marketingowe ściemy, choć dziurawiec faktycznie wpływa na zwiększenie poziomu serotoniny i jest przeciwwskazany przy lekach antydepresyjnych (możliwość wystąpienia zespołu serotoninowego). Nowoczesne leki przeciwdepresyjne nie uzależniają i nie kolidują z treningiem (może być po nich ciężej z mobilizacją co najwyżej). Nie jest też tak, że leki to, jak pisał Knife, leczenie skutków nie przyczyn - czasem depresja jest spowodowana zakłóceniami w pracy neuroprzekaźników i wtedy farmakoterapia jest jak najbardziej wskazana. Równie skuteczna bywa też psychoterapia (indywidualna lub grupowa). Wal do lekarza i tyle :)




Ja sie nie boje psychiatry, raczej boje sie lekow/chemii. Ale jak nie pomoga ziolka w postaci dziurawca, to innego wyjscia raczej nie bede mial jak tylko isc do lekarza. Czytalem sporo na temat tego dziurawca i opinie osob w depresji sa bardzo dobre, duzo osob wraca do zycia, wiec dlaczego mam nie sprobowac tego na poczatek.


Mariusz_1979
a gdzie mieszkasz jeśli mogę spytać?
ja siedzę w Anglii i czego mi tu najbardziej brakuje to lasów. znaleźć 1 hektar lasu to już sukces, przeważnie są tylko takie placki że trochę drzewa, a tak to łąki, pastwiska, pola, właśnie tego lasu mi brakuje, a co do reszty to mi pasuje



Mieszkam tez u krolowej. O lasach mi nawet nie wspominaj, to jak mi ich brakuje to jeden Bog wie, po za tym jestem j**niety na punkcie 4x4 i jazdy w terenie. Czesto jezdzilem do Walii, tam jest dosc spoko i mozna pojezdzic, choc to nawet nie ulamek tego co w pl. A tory mnie nie bawia, do okola komina niech jezdza angole...

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
hehe, dużej ilości osób ziółka pomagają bo dużej ilości osób wydaje się, że mają depresję ale napewno nie zaszkodzi spróbować przy obniżonym nastroju. Tyle, że to jakiś czas trzeba łykać by odczuć działanie, podobnie zresztą jak i standardowe leki antydepresyjne też zaczynają działać po ok 2 tyg stosowania.
Leki, które od razu wpływają na zmianę samopoczucia są przepisywane tylko w rzadkich i ciężkich przypadkach (poprostu narkotyki...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Jak mowie, robilem testy, to nie dol. Zreszta sam po sobie widze, ze cos nie tak jest emocjonalnie ze mna ostatnio. Widze to dokladnie jak jestes sam ze soba, a ostatnio to juz nawet boje sie byc sam ze soba - kurde nie umieiem tego wytlumaczyc a nawet za bardzo nie chce....

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Panowie jedno zasadnicze pytanie. Czy T-100 Olimpa koliduje z jakimis lekami ?

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7514 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
Tak jak DZIK pisze jedyne rozwiazanie jesli jest to głeboka depresja i nie potrafisz sobie z nia sam poradzic to zadne leki ziola wynalazki nie pomoga tylko psychoterapia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w chorobie

Następny temat

Gotowanie na ekranie - śniadanka!

WHEY premium