SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
no coż , jeśli to co koledzy piszą , jqkoś do ciebie nie dociera, to nie zostaje nic innego jak przetestowanie tego na sobie.
A uwierz mi to nic strasznego hhehe

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" Niski iloraz IQ połączony z koktajlem sterydowym może okazać się dla mózgu prawdziwą mieszanką wybuchową. Jak dowiedziono, u osób o zaniżonym poziomie inteligencji środki dopingujące z grupy leków anaboliczno-androgennych mogą bardzo silnie wyzwalać agresję, gdyz słabo jest u nich rozwinięta umiejętność logicznego rozumowania, przewidywania i wyciągania wniosków. "































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9595
ech Panowie podejrzewam lekką depresję u siebie ale jeszcze nie jest ze mną tak żle. A więc odpowiem zaczynając od góry:
- panie metandren nie pytałem o antybiotyki ale miło mi że ktoś chciał odpisać na mój post
- panie leonstar dociera do mnie co inni piszą natomiast porada cytuję
"Ech , kolega to chyba za dużo się naczytał o efektach ubocznych po cyklu.
Jaka depresja chłopie??!! "
jest mało konkretna
- panie Tomaszeq cieszy mnie iż pracownik ochrony dysponuje wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi obsłużyć dwa klawisze na raz ( magiczne Ctrl+C i Ctrl+V)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 923
Zanim przeczytasz chciałbym abyś wiedział, ża nie namawiam nikogo do zażywania tych leków, tym bardziej bez konsultacji z lekarzem


Efekty uboczne fluoxetyny i pochodnych nie są wcale takie częste, szczegolnie te najgroźniejsze. Wiekszość przypadków efektu ubocznego jest w dużej mierze subiektywnym odczuciem. Poza tym są to obecnie jedne z najbezpieczniejszych (co nie oznacza bezpiecznych) i przez to najbardziej popularne antydepresanty. Dawka w zasadzie jest jedna , jeadna tabletka rano . Dla tych co lubią prszesadzać powiem tylko, że móżg to nie mięsień i efekt masy tu nie ma znaczenia, w przypadku przedawkowania efekty uboczne oraz "toksyczne" pojawią się na pewno. Efekt działania leku pojawia się po 2 tyg. stosowania, kuracja trwa kilka miesięcy.
Innym troche mocniejszym lekiem jest mianseryna, efekty uboczne poza suchością błon śluzowych są nie częste, choć tutaj zależą też od dawki która jest różna. Mianseryna jest silniejsza od fluoxetyny, szczegołnie jeżeli chodzi o odblokowanie napędu. Oznacza to, że u osób impulsywnych, czyli np świrów, ale też na koksie , może prowokować działania agresywne (na szczęscie nastrój gniewny się obniża), więc radzę się zastanowić. Stare generacje leków przeciwdepresyjnych są dużo bardziej niebezpieczne pod względem efektów ubocznych i lepiej je zostawić specjalistom. Osoby z tendencjami samobójczymi w scisłym tego słowa znaczeniu nie wolno przyjmować tych leków bez kontroli psychiatrycznej.


Na koniec jeszcze raz powiem, że większośc tzw "depresji " po odstawieniu sterów mija szybko i stosowanie leków przeciwdepresyjnych jest tu niecelowe. W większości przypadków wystarczą sposoby jakie zamieściłem w poprzednim poście. Dobre też są cwiczenia oddechowe z jogi

Błądzić jest rzeczą ludzką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9595
No cóż na pewno nie będę przyjmował sterydów i tych leków jednocześnie.
Mam już umówioną wizytę u lekarza: wolę to zrobić pod kontrolą.
Dziękuję Wieprzu za poradę, lekarz lekarzem ale lepiej być świadomym co może mi przepisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o takim cyklu..

Następny temat

DLACZEGO STERYDY RODZA AGRESJE??

WHEY premium