SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka + Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
mam pytanko i prosze o dokładna odpowiedz.

sporo czytalem o dece i mniej więcej wiem co to jest deca dick.

tak wiec moje pytanko:

czy wazac 73kg
i biorac dece 6 (stralow po 2mg) oraz winstrol istnieje duze ryzyko wystapienia DD ?

jestem total amatorem :< i troche nie ogarniam.

dlatego prosilbym o wytlumaczenie tak na chlopski rozum czy warto zaczynac taki cykl, jesli tak to czy brac jakis odblok, jesli tak to jaki( w jakim czasie po zakonczeniu cyklu i jak dawkowac), jesli odblok zbedny to czy trzeba brac tescia, jesli tak ( to jak go dawkowac,)

prosilbym o w miare proste wyjasnienia. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24546 Napisanych postów 68237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538307
jestem total amatorem :< i troche nie ogarniam.

jest tyle tematow na temat deki i blokowania i coraz wiecej pytan odnosnie deki na 1 cykl, bo chodzi mit na wszystkich polskich silkach ze deka najbezpieczniejszy srodek... huia

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699765
nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
cwicze amatorsko od prawie roku i odczuwam, ze mam zastoj. Znajomy zaproponowal zebym sie skusil wlasnie na ten "mix" bo podobno winio + deca podniesie mozliwosci dalszego rozwoju. Nigdy nie bralem dopingu dlatego nie wiem co by moglo pomoc na zastój.

zalozylem ten temat gdyz chce wiedziec w co sie pakuje :P. iizziikk wybacz ze nie grzesze dobra wiedza na temat sterydow, bo samo czytanie duzo mi nie mowi... chyba napisalem jasno ze prosze o jaknajprostrze wyjasnienie. Gdyz nie mam ochoty obudzic sie pewnego ranka z " zflaczala parowa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24546 Napisanych postów 68237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538307
juz nie chodzi o to dd
dece sie strzela z testostronem, sama deca to spadek libido, tak czy siak jak bilem testa i dece to libido zawsze mi lecialo, temu od niedawna jestem antynandrolon

cykle na samym winsie to tez dupny pomysl, aczkolwiek ludzie robia

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Wiek 20
Waga 73
Wzrost 180
Staż na siłowni ok. 1 roku
Ilość spożywanego białka
Ilość spożywanych węglowodanów
Ilość spożywanych tłuszczów
Opis przebytych cykli sterydowych brak
Trening na mase
Cel cyklu masa + ciekawa budowa
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu brak
Poziom BF% 27% Oo
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) raczej stabilnie (nie gubie i nie nabieram)
Stan zdrowia raczej dobry
Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia nie
Wyciskanie leżąc (MAX) 64kg
Martwy ciąg (MAX) ok. 70kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
tak wiec moglby ktos po krotce opisac ten "mix" i ewentualnie co do niego dodac aby byl jaknajbezpieczniejszy i w miare efektywny? :) z gory dziekuje. ( komentaz typu dodaj tescia jest zbedny, gdyz potrzebuje dokladnych informacji. Jak to mowia od A do Z)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699765
https://www.sfd.pl/search.asp
tutaj znajdziesz wszystko od A do Z
poza tym nie jesteś gotowy jeszcze na wspomaganie SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
poczytalem sobie

https://www.sfd.pl/Omka,_meta,_jesteś_nowy_początkujący_przeczytaj_koniecznie!_FAQ,_koks,_Słowniczek-t204851.html

super info :D

zostane raczej przy deca+ wino (wg. owego linku wino moze byc brane zamiast tescia.)

po zakonczeniu 6 tyg. deki bede kontynuwac winstrol a nst. zabiore sie za odblok. Tak krotki cykl pownien dac srednie efekty i odblokowac mi dalszy naturalny przyrost. A z DD raczej nie powinienem miec problemow.
ofc. oslonki na watrobe bo wino moze ja ladnie przeorac :<

Czy w czyms sie pomylilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
wiec dowiem sie czy ten link + moje przemyslenia sa dobre?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żel na bazie sterydu

Następny temat

HGH z Chin

WHEY premium