SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Dick - Dylemat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Wlodiii albo mnie wkręcasz albo Jesteś obcykanym mistrzem do walki z DD ;] W opisie Mastera czytam że wykazano tez wpływ blokowanie receptorów estrogenowych przez drostanolon, oczywiście bez wywoływania efektów typowych dla estrogenów. Więc raczej jest mi potrzebny. Zamiast tego provironu. A na exe teraz mnie nie stać. Cena masakra , jeśli myślę o tym samym środku co Ty. Ile exe bym potrzebował ? Jak 30 tabsów za sugerowane 800 zł to wymiękam na starcie :/

Zmieniony przez - WilczeSerce w dniu 2014-01-15 14:53:09

Zmieniony przez - WilczeSerce w dniu 2014-01-15 14:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Ciekawe jest to co piszesz Wlodii , fajnie jak by ktoś sie do tego ustosunkował jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Mi też jest to bardzo potrzebne. Chyba lepszej lekcji poglądowej na żadnym forum nie doświadczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
nie rozmawiamy o cenach, ale dużo dużo taniej można wyrwać, są tańsze zamienniki aromasinu np Etadron i Symex, ale nie w estro jest Problem według mnie, ale próbować możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlodiii TO CO WLODI NAPISAL TO SAM PRAWDA I WES SE TO DO SERCA JA NEIDAWNO TEZ WALILEM DECE ALPCHY ROLON VCABASER PODREKA BYL ZBILEM PROLAKTYNE DO 1.3 PRAWEI DO ZERA ESTARADIOL LECIUTKO PODWYZSZONY BRALEM EXE ALE WIDOMO TESC LECIAL CZYLI JUZ SUPER POWINNO BYC Z LIBIDO NO ALLLEEEE PROGRESTERON WYWALONY W ZADYNYM WYPADKU NEISHCOC Z TESCIA LEC TAK GDLUGO ASZ BEDZIE OK LIBIDO TO PUSCI ALE CZSU TRZA DODAJ WINSTROL LUB MASTERON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRAWDA JEST TAKA ZE TU WIECJE GLUPOLI NIZ MODRYCH wlodi wie oco kaman ja tez bo neiraz jzu to przehcodzilem tak smao bylo jak bralem megace a megace jest na progrestronie bolok byl masakra tu trza czsu troche i walnac jakiegos mixa lub propa najlepiej dopuki libido neiwruci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
winstrol to też pochodna DHT więc jak najbardziej może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w estro neima on problemu to nie tu problem esto mailem w kosmosie i libido bylo super winowajca jest deka tren npp tez ezecyz wywalaja progresteron prolaktyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winstrol to też pochodna DHT więc jak najbardziej może pomóc ( DOKLADNIE ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Dobra chłopaki , reasumując wrzucam sobie Propa + Mastera tak jak Włodiii pisał 100 mg / 2 ed oba środki tak ? A jak chcę zadbać o estro nawet dla samego faktu że jest kosmicznie wywalone ( zamiast max. 42.60 mam 310 ) to szukam tych zamienników co Wlodiii pisał. Nawet jeśli nie dla libido to dla samego zdrowia. Dugii2 wielkie dzięki dla Ciebie za włączenie się do tematu. Wino mam jeszcze w tabsach całą puchę ( Dose G./ 10 mg ). Będzie równie dobre jak Master ? Jeśli tak to ile tabsów i co ile dni pod te 100 mg Propa 2ed ?

Zmieniony przez - WilczeSerce w dniu 2014-01-15 15:11:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl wiosenny.

Następny temat

GINO -operacja

WHEY premium