SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + teść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
nie chce metki, wielu ludzi ludzi którzy ją brali nie polecali mi jej. Wole tą dece z prolo

Zmieniony przez - buchasyn w dniu 2009-09-13 17:15:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670272
deca na 1 cykl średni pomysł,trzeba zobaczyć jak organizm reaguje na saa,dlatego 1 środek max 7-8 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Wolisz dece z prolo mówisz...Po :
1za duzo do pisania,wez tego propa i juz.Poza tym masz za mało wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
chlopaki dobrze mowia a nawet MOZE prop + meta bo co racja to racja ze na 1 cykl deca i prolo to hardcore jakby to byl 2 cykl to co innego (moge sie mylic)

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
chodzi mi o to ze mam to tak jakby na próbe jak zareaguje mój organizm, jeżeli nie będzie żadnych niepokojących objaw to dokupie jeszcze po 5 ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670272
minimalna dawka prolo to te 200/300 mg week czyli masz na niecałe 2 tyg,bezsensowne ogólnie podejście zwłaszcza że deka rozkręca się po kilku tyg dopiero,zrób cykl na samym teście solo i nie kombinuj.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
to jak samego tescia to ile powinienem tego miec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670272
jeśli to prolo to 300/400 mg week 8 tyg podzielone na 2 iniekcje w tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
a odblok musze mieć do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
kup 4 paczki starczy na pierwszy raz

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldek

Następny temat

termin wazności

WHEY premium